Tomasz Gollob nadal jest w szpitalu. W tym sezonie już nie wystartuje
23 września 2013 Tomasz Gollob nadal przebywa w szpitalu w Sztokholmie, gdzie trafił w sobotę po wypadku podczas wyścigu o Grand Prix Skandynawii. Najnowsze wieści nie są dobre dla kibiców polskiego żużlowca.