• "Homar" jest pierwszym anglojęzycznym obrazem Giorgosa Lanthimosa
  W sieci pojawił się zwiastun filmu "Homar" Giorgosa Lanthimosa.
 • Seryjny zabójca Colin Farrell
  W sieci pojawił się zwiastun thrillera "Solace" z Anthonym Hopkinsem i Colinem Farrellem w rolach głównych.
 • Detektyw 2
  Kolejny sezon serialu "Detektyw" ujrzy światło dzienne już 22 czerwca. W związku ze zbliżającą się premierą, stacja HBO wypuściła kolejną zapowiedź swojej hitowej produkcji.
 • Jessica Chastain i Colin Farrell w filmie "Miss Julie"
  Praca na planie dramatu "Miss Julie" była dla Colina Farrella jednym z największych wyzwań w jego dotychczasowej karierze.
 • Colin Farrell w filmie "Zimowa opowieść" rabuje i kocha
  Twórcy opartego na powieści Marka Helprina filmu "Zimowa opowieść" ("Winter's Tale") zaprezentowali w sieci nowy zwiastun dzieła.
 • Colin Farrell na planie filmu "Winter's Tale"
  Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Winter's Tale" z Colinem Farrellem i Russellem Crowe w rolach głównych.
 • Colin Farrell na planie "Dead Man Down"
  Głównym bohaterem thrillera "Dead Man Down" jest Victor (w tej roli Colin Farrell), prawa ręka króla nowojorskiego podziemia kryminalnego. Mężczyzna daje się uwieść i szantażować Beatrice (Noomi Rapace). Kobieta sama padła kiedyś ofiarą przestępstwa. Teraz szuka zemsty. Dwójkę bohaterów połączy trudna i brutalna gra. Premiera planowana jest na 8 marca.
 • Sam Rockwell i Colin Farrell w filmie "7 psychopatów"
  "7 psychopatów" to nowa komedia kryminalna w reżyserii i według scenariusza Martina McDonagha, twórcy "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". Głównym bohaterem obrazu jest scenarzysta Marty (Colin Farrell), który z powodu braku weny nie może ukończyć scenariusza. Desperacko szuka jakiegoś bodźca. Z pomocą przychodzi mu postrzelony przyjaciel Billy (Sam Rockwell). Nim Marty się obejrzy, trafi w sam środek niebezpiecznej intrygi. Na polskie ekrany film wejdzie 30 listopada.
 • Colin Farrell nie wie dla kogo pracuje
  "Pamięć absolutna" Lena Wisemana. stanowi remake przeboju z 1990 roku, w którym wystąpił Arnold Schwarzenegger. Akcja obrazu rozgrywa się w Euroameryce i Nowym Szanghaju. W niedalekiej przyszłości robotnik Douglas Quaid (Colin Farrell) odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca... Polska premiera obrazu planowana jest na 31 sierpnia.
 • Colin Farrell w "Total Recall"
  Superprodukcja "Total Recall" to nowa wersja "Pamięci absolutnej". Douglas Quaid (Colin Farrell) zwraca się do firmy Rekall, aby przekształciła jego marzenia o byciu szpiegiem w prawdziwe wspomnienia. Zabieg ma jednak skutki przeciwne do zamierzonych. Zaczyna się polowanie na Quaida. Na ekranie również: Kate Beckinsale i Jessica Biel. Premiera filmu zapowiedziana jest na 3 sierpnia.