• Kazimierz Kutz, Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski
  Słynny reżyser Kazimierz Kutz postanowił stanąć w obronie Zbigniewa Zamachowskiego i jego związku z Moniką Richardson. Jego zdaniem bowiem, aktor padł ofiarą nagonki, na którą sobie nie zasłużył.
 • Związek Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson wzbudził wiele kontrowersji. Fakt, iż ceniony aktor zostawił żonę i czwórkę dzieci dla dziennikarki, sprawił, że odwróciło się od niego wielu znajomych.
 • Monika Richardson po raz kolejny postanowiła udzielić obszernego wywiadu na temat swojego związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka zapewnia, że nie rozbiła małżeństwa swojego ukochanego, ponieważ on i tak był przez byłą żonę niekochany.
 • Miłość Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson, wbrew głosom krytyków, zdaje się rozkwitać. Ostatnio para udzieliła wspólnego wywiadu, w którym aktor wyznał ukochanej, że chciałby zabrać ją na koniec świata .
 • Podczas, gdy wizerunek i zawodowa kariera Moniki Richardson znacznie ucierpiały za sprawą romansu dziennikarki ze Zbigniewem Zamachowskim, kariera aktora nabiera tempa.
 • Związek Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson budzi wiele emocji, przede wszystkim tych negatywnych. Dotychczas jedynie Richardson broniła na łamach mediów swojej nowej miłości, ściągając na siebie lawinę krytyki i oskarżeń o rozbijanie rodziny. Teraz, po raz pierwszy swój głos w całej sprawie postanowił zabrać sam Zbigniew Zamachowski.
 • Monika Richardson zapowiadała, że jej najnowsza książka "Pożegnanie z Anglią" będzie w pełni poświęcona temu okresowi jej życia, w którym mieszkała w Wielkiej Brytanii. Okazuje się jednak, że dziennikarka poświęciła niektóre jej fragmenty, także swojemu nowemu związkowi, co skrupulatnie wyłapały plotkarskie media.
 • Jej mama powiedziała jej, że nigdy nie widziała jej tak zakochanej. A ona ma już dość komentarzy na temat jej życia prywatnego. Dlatego wynajęła prawników - powiedziała w rozmowie z "Galą" Monika Richardson. To pierwszy jej tak osobisty wywiad od kiedy dziennikarka związała się ze Zbigniewem Zamachowskim.
 • Monika Richardson najwyraźniej nie spodziewała się, że publiczne demonstrowanie miłości do Zbigniewa Zamachowskiego, spotka się z taką krytyką mediów oraz środowiska artystycznego. Robiąc z siebie ofiarę, postanowiła więc odpowiedzieć na zarzuty z jakimi się spotyka, w tym, na wypowiedź Krystyny Jandy.
 • Ewa Minge to kolejna znana postać, która bardzo krytycznie odnosi się do publicznej manifestacji gorącego uczucia, jakie połączyło Monikę Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Projektantka w ostrych słowach komentuje zachowanie pary i przypomina znane porzekadło mówiące, iż "na cudzym nieszczęściu nikt własnego jeszcze nie zbudował" .