Co wiesz o alkoholizmie?

Jeszcze imprezowicz czy już pijak - gdzie przebiega granica między zabawą a uzależnieniem? Alkoholik jest osobą słabą i leniwą a może poważnie chorą? Sprawdź, co wiesz o alkoholizmie!
  • ~Robert-ALKOHOLIK
    (2012-05-25 11:28)
    alkoholizm to choroba nieuleczalna,przewlekla i smiertelna
  • ~mario
    (2012-06-06 18:37)
    Alkoholizm to rak duszy
  • ~Mar
    (2012-06-07 16:06)
    z alkoholem trzeba walczyć..., lać go w mordę ile wlezie...
  • ~z sieci
    (2012-07-09 17:23)
    PRAWIE WSZYSTKO!

    _______LEJCIE DO PEŁNA!

    _____________________WANNA______

    {{{---}}}
  • ~voiceinthedesert
    (2012-07-10 10:50)
    O alkoholiźmie wiem to, że jest on plamą na rządach polskich, którym brak odwagi do jego eliminacji. Nie lubię zorganizowanego tchórzostwa, które szkodzi i zagraża życiu milionów Polaków. Chcę widzieć choć jednego posła w Polsce, który miałby odwagę oskarżyc rząd polski o docelowe mordowanie milionów obywateli alkoholem, którego sprzedaż powinna być ograniczona natychmiast!
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-10 21:14)
    ALKOHOL I PAPIEROSY DO DOCHOD NARODOWY NR 1 W EU JEDEN PRACUJE 100 ZARABIA RZADY AGENTURY BANKI UBEZPIECZENIA SADOWNICTO JOB CENTER ROZRYWKOWO ITD A NADZORUJE POLICJA TO ZART DEMOKRACJI KTORA DOPROWADZILA DO NIWELACJI
  • ~gr...
    (2012-07-15 09:50)
    cwany sprzedaje...glupi pije... a panstwo z tego zyje...
  • ~Jasko
    (2012-07-11 15:43)
    Alkohol jest bardzo dobry bez niego juz bym dawno zwariowal.
  • ~satyr
    (2012-07-15 13:26)
    Wprowadzić "kartki" jak za Jaruzelskiego.
    1/2 litra na miesiąc wódki, z zamianą na 1/2 kg czekolady lub 30 paczek papierosów
    Piwo i wino bez ograniczeń.
    Nie można być "obżartusem" (pić wódkę,palić papierosy i "żreć" czekoladę" - jednocześnie "grubasy").
    Chudzielcom zwiększyć o 50%.
    Do tego nie dojdzie- za duży opór "materii (sejmu,rządu,prokuratury,religii i innych "Cymbałów").
    Islam (religia) poradził sobie z tymi "truciznami"- Nas "uczą" że człowiek ma "wolną wolę" (może się nawet "powieśić"- co na to Bóg ?
  • ~dzius29
    (2012-07-15 15:10)
    Alkoholizm to ciężka choroba i niestety nieuleczalna . Dotyka wielu ludzi bez względu na wykształcenie i status majątkowy . Alkoholik może nie pić ale jest nim do końca swojego życia .