• Grzegorz Lato
  Ostatnio do polskiej piłki wrócił Zdzisław Kręcina. Czy jego były szef też myśli o tym, by znów zaistnieć w krajowym futbolu? "Do PZPN nie wrócę, bo już dosyć się nacierpiałem" - mówi Grzegorz Lato.
 • Zdzisław Kręcina i Grzegorz Lato
  Warszawska Prokuratura Okręgowa umorzyła w piątek śledztwo w sprawie możliwej korupcji byłych członków władz PZPN-u Grzegorza Laty i Zdzisława Kręciny - ustalił portal tvn24.pl. O umorzeniu postępowania poinformował Przemysław Nowak, rzecznik prokuratury.
 • Zdzisław Kręcina i Grzegorz Lato
  Grzegorz Lato i Zdzisław Kręcina mogą spać spokojnie. Prowadzone od dwóch lat śledztwo w sprawie tzw. afery taśmowej w PZPN zostanie w tym tygodniu umorzone.
 • Grzegorz Lato
  Zdaniem byłego szefa PZPN za klęskę w eliminacjach do mundialu winę ponoszą piłkarze, a nie Waldemar Fornalik, który przez ich kiepską grę stracił pracę. "Panowie reprezentanci, grzmotnijcie się w pierś" - grzmi Grzegorz Lato.
 • Grzegorz Lato
  Mimo, że minął już rok od organizacji Euro 2012, to Grzegorz Lato nadal zarabia na nim spore pieniądze. Według nieoficjalnych informacji na konto byłego prezesa PZPN wpływa kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 • Zbigniew Boniek
  Prezes PZPN docenił dawne umiejętności swojego kolegi z boiska. W plebiscycie magazynu "World Soccer" na najlepszą jedenastkę wszech czasów, w kategorii "prawy pomocnik" Zbigniew Boniek oddał głos na Grzegorza Latę
 • Grzegorz Lato
  Wśród Polaków panuje przekonanie, że w PZPN pracują starsi panowie zwani "leśnymi dziadkami", którzy często i dużo lubią sobie wypić. Temu stereotypowi zaprzecza były szef polskiej piłki, Grzegorz Lato.
 • Grzegorz Lato i Franciszek Smuda
  Były prezes PZPN po utracie władzy nad polską piłką zaszył się w Mielcu. Co słychać u Grzegorza Laty? Wszystko u mnie w porządeczku - zapewnia poprzednik Zbigniewa Bońka.
 • Grzegorz Lato
  Koniec Grzegorza Laty na stanowisku szefa PZPN. Wielu kibiców czekało na tę chwilę i nie ukrywało swojego negatywnego stosunku do piłkarskiej centrali i samego Laty. Wielu twierdziło także, że przez styl prezesowania rozmienił swoją piłkarską legendę na drobne. Plusy? Z pewnością udana organizacja turnieju Euro 2012 oraz znaczna poprawa sytuacji finansowej związku. Plusy jednak z pewnością nie przysłaniają minusów. Do klasyki przeszły już także niektóre z wypowiedzi prezesa PZPN.
 • Stu osiemnastu delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN wybierze w piątek nowego prezesa związku. Kandydatów na następcę Grzegorza Laty jest pięciu: Stefan Antkowiak, Zbigniew Boniek, Roman Kosecki, Zdzisław Kręcina i Edward Potok.