• Zbigniew Zamachowski
  Kiedy stan wojenny zastał mnie w szkole aktorskiej, wraz z kolegami staraliśmy się po prostu zajmować tym, co do nas należało. Dziś, choć chyba jest trudniej, też staram się robić swoje - chodzę na uczelnię, nie wdając się w dywagacje natury politycznej, gram w teatrze, a gdy przychodzę do domu, nie włączam telewizora, tylko kupiony półtora roku temu gramofon i szczęśliwie niewyrzucone czarne płyty, które zachowałem, kiedy większość z nas się ich pozbywała jako rzeczy zbędnej - mówi Zbigniew Zamachowski. Aktor w rozmowie z dziennik.pl m.in. wyjaśnia dlaczego czasem bywa na ściankach, co sądzi o radiowej Trójce i protestach przeciwko obecnej władzy.
 • Artur Orzech
  Nie będzie już "Zaraz wracam". Gospodarz popularnej audycji w Programie Trzecim Polskiego Radia, Artur Orzech, zdecydował się podziękować za dalszą współpracę ze stacją.
 • Marek Niedźwiecki
  Z wypowiedzi autorów programu "Pamięć Absolutna", który emitowany jest w TVN24 wynika, że Marek Niedźwiecki dostał występowania na antenie tej stacji.
 • Paweł Kukiz
  Najnowszy singiel Pawła Kukiza "Samokrytyka (dla Michnika)" nie będzie puszczany na antenie Polskiego Radia. Muzyk nazywa to "cenzurą prewencyjną", szefowa Trójki tłumaczy zaś, że chodzi o równe szanse w nadchodzących wyborach samorządowych.