• Adam Małysz na wakacjach
  Od kiedy Adam Małysz zakończył zawodową karierę skoczka narciarskiego, jego dieta uległa rozszerzeniu ostatnio o bardzo egzotyczne dania. Sportowiec wraz z żoną wypoczywa właśnie w Tajlandii, gdzie próbuje lokalnych specjałów po postacią smażonych owadów.
 • Małgorzata Ostrowska na wakacjach w Tajlandii
  Małgorzata Ostrowska przed końcówką polskiej zimy uciekła do Tajlandii. Gwiazda spędzała czas na kąpielach, plażowaniu i smakowaniu lokalnych specjałów. Zdjęciami z wakacji pochwaliła się na Facebooku.
 • Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Tajlandii
  Wojciech Szczęsny zabrał swoją ukochaną, Marinę Łuczenko na wakacje do Tajlandii. Zdjęcia z wyprawy para pokazała na portalu społecznościowym. Internautom nie spodobała się fotografia z tygrysem.
 • Klaudia Halejcio na wakacjach w Tajlandii
  Młodziutka aktorka Klaudia Halejcio wybrała się na wakacyjny wypoczynek do egzotycznej Tajlandii. Zdjęcia z wyjazdu pokazała na Instagramie. Trzeba przyznać, że w takich okolicznościach przyrody bardzo jej do twarzy.
 • Edyta Górniak
  Kiedy Edyta Górniak rok temu rozstała się z adwokatem Piotrem Schrammem, tabloidy prześcigały się w spekulacjach na temat jej rzekomych, nowych romansów. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że serce divy skradł sporo młodszy od niej muzyk, Michał Nocny.
 • Edyta Herbuś w Tajlandii
  Mieć takiego chłopaka jak Mariusz Treliński, chciałaby każda kobieta. Reżyser zabrał ostatnio swoją ukochaną, Edytę Herbuś, na dwutygodniowe wakacje do Tajlandii.  Tancerka pochwaliła się rajskim wypoczynkiem na Facebooku.
 • Tajlandia
  Władze Tajlandii są zaniepokojone pogarszającym się wizerunkiem kraju w oczach turystów. Niedawne zabójstwo dwojga brytyjskich wczasowiczów może jeszcze bardziej pogorszyć wizerunek kraju jako miejsca bezpiecznego i beztroskiego wypoczynku - uważają przedstawiciele tajskiego sektora turystycznego.
 • Równolegle do wzrostu liczby wyjazdów w egzotyczne rejony świata rośnie liczba nietypowych chorób wśród Polaków. Jedną z przyczyn jest to, że część wyjeżdżających rezygnuje ze szczepień .
 • Tajscy żołnierze nie dopuszczają do protestów w Bangkoku
  Liczba przyjeżdżających spada: wprowadzoną po przewrocie godzinę policyjną trudno zaliczyć do atrakcji, które przyciągną gości. Ale polskie biura podróży liczą, że sytuacja szybko się unormuje, i nie wycofują ofert.
 • Stan wojenny w Tajlandii
  Uzbrojeni żołnierze na ulicach, pojazdy opancerzone, budynki obstawione przez umundurowanych ludzi - tak wyglądają teraz ulice największych miast. Armia wprowadziła stan wojenny w Tajlandii. Czy coś może grozić turystom, którzy chętnie jeżdżą do tego azjatyckiego kraju? Polskie MSZ wydało w tej sprawie specjalny komunikat.