HBO Max Kod Rabatowy ─ Marzec 2023 | 11 Promocje

Aktualne kody rabatowe w HBO Max

  • Wszystkie
  • Promocja
34%
PROMOCJA
34% oszczędności przy zakupie rocznej subskrypcji
Kupon ważny do Do 4/8/2023
Wykorzystano 2 razy
34%
7
PROMOCJA
7 dni darmowego okresu próbnego
Kupon ważny do Do 7/31/2023
Wykorzystano 9 razy
7
29,99 zl
PROMOCJA
Miesięczna subskrypcja tylko 29,99 zł
Kupon ważny do Do 4/30/2023
Wykorzystano 1 raz
29,99 zl
%
PROMOCJA
Nowy film - W Nieskończoność dostępny na HBO Max
Kupon ważny do Do 5/31/2023
Wykorzystano 1 raz
%
%
PROMOCJA
Najnowszy serial The Last of Us już dostępny
Kupon ważny do Do 4/30/2023
%
%
PROMOCJA
Ród smoka - nowy odcinek w każdy poniedziałek
Kupon ważny do Do 4/30/2023
%
%
PROMOCJA
Kultowe Mroczne Materie dostępne na HBO
Kupon ważny do Do 4/30/2023
%
%
PROMOCJA
Najnowsze odcinki the Flight Attendant
Kupon ważny do Do 6/30/2023
%
%
PROMOCJA
Najnowsze odcinki serialu Czarnobyl już na HBO Max
Kupon ważny do Do 4/30/2023
%
%
PROMOCJA
Najnowsze odcinki Gossip Girl już na HBO Max
Kupon ważny do Do 4/30/2023
%
%
PROMOCJA
Najlepsze seriale online
Kupon ważny do Do 4/30/2023
%

Podobne Sklepy

Tania Książka
Kinguin
Księgarnia PWN

Często zadawane pytania na temat HBO Max (faq)

Jak korzystać z kodu promocyjnego?

Ile kuponów HBO Max są dostępne dzisiaj?

Czy serwis daje zniżkę na pierwszy zakup?

Co robić, jeśli kody promocyjne HBO Max Marzec 2023 nie działają?

Jak działa zwrot kosztów w HBO Max?

Najlepsze kody promocyjne HBO Max

Typ Szczegóły zniżki Kod
Promocja 34% oszczędności przy zakupie rocznej subskrypcji Kod nie jest wymagany
Promocja 7 dni darmowego okresu próbnego Kod nie jest wymagany
Promocja Miesięczna subskrypcja tylko 29,99 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Nowy film - W Nieskończoność dostępny na HBO Max Kod nie jest wymagany
Promocja Najnowszy serial The Last of Us już dostępny Kod nie jest wymagany
Promocja Ród smoka - nowy odcinek w każdy poniedziałek Kod nie jest wymagany
Promocja Kultowe Mroczne Materie dostępne na HBO Kod nie jest wymagany
Promocja Najnowsze odcinki the Flight Attendant Kod nie jest wymagany
Promocja Najnowsze odcinki serialu Czarnobyl już na HBO Max Kod nie jest wymagany
Promocja Najnowsze odcinki Gossip Girl już na HBO Max Kod nie jest wymagany

Informacje o firmie

Na platformie streamingowej można znaleźć praktycznie wszystkie programy telewizyjne i filmy premium HBO, a także dodatkowe programy z biblioteki Warner Bros. Wszystkie nowe filmy od HBO i Warner Bros. również trafiają na stronę internetową natychmiast lub po premierze w kinach.

Subskrybenci mają dostęp do ponad 10 000 godzin kontentu, w tym programów HBO, takich jak «Klan Sopranos» i «Gra o Tron», a także najnowszych filmów, takich jak trylogia «Matrix», seria filmowa «Władca Pierścieni» i katalog Studio Ghibli. Strona internetowa jest również miejscem, w którym można obejrzeć największy serial lat 90. i początku 2000 roku - «Friends».

HBO Max ma dwa plany: jeden plan z reklamą za 43,25 PLN miesięcznie i jeden plan bez reklamy za 69,22 PLN miesięcznie. To znacznie więcej niż w przypadku takich usług jak Apple TV Plus czy Disney Plus, ale oferuje znacznie więcej kontentu. Możesz je również zdobyć ze zniżką, korzystając z kodów rabatowych HBO Max.

Plan wspierany reklamami jest trochę taniej, ale zawiera do czterech minut reklamy na godzinę. Brakuje mu też kilku dodatkowych funkcji, takich jak streaming 4K czy oglądanie w trybie offline. Jednak reklamy nie pojawią się na żadnym z oryginałów HBO, więc możesz oglądać świetne programy telewizyjne, takie jak «Gra o tron» czy «Klan Sopranos» bez przerwy.

HBO Max obsługuje wiele urządzeń, od przeglądarek internetowych po smartfony i tablety z systemem Android i iOS. Wystarczy pobrać aplikację z Google Play Store lub Apple App Store, aby rozpocząć streaming. Serwis posiada również aplikacje na Android TV i Apple TV oraz wsparcie dla kluczy streamingowych Google Chromecast. Logując się na własne konto w serwisie, na każdym z nich możliwe jest aktywowanie kodów HBO Max.

Wiele smart telewizorów, np. marki Samsung, LG i Sony, jest również kompatybilnych z HBO Max. Wiele innych jest wspieranych przez technologię Casting i AirPlay 2. Wspierane są również konsole PlayStation 4 i Xbox One, chociaż Nintendo Switch nie jest. W połowie listopada na urządzeniach Amazon Fire TV wystartowała aplikacja HBO Max. W grudniu klienci kablówki i telefonii internetowej Comcast dodali aplikację HBO Max do przystawek firmy Xfinity X1 i Xfinity Flex. Dodano również wsparcie dla konsoli do gier Playstation 5, wielu urządzeń Roku oraz smart telewizorów.

Po opłaceniu subskrypcji ze zniżki HBO Max lub bez niej, zwrot pieniędzy za subskrypcję jest dostępny przez określony czas. Trzeba będzie skontaktować się z pomocą techniczną i złożyć wniosek o zwrot pieniędzy pobranych z karty. Klient może poprosić o zmianę planu subskrypcji lub całkowitą rezygnację z subskrypcji. Pieniądze zostaną zwrócone, jeśli wniosek zostanie złożony w ciągu 3 dni od obciążenia środków.

Ważna uwaga: rezygnacja z subskrypcji poprzez własne konto nie powoduje zwrotu pieniędzy. W takim przypadku klient będzie mógł korzystać z usługi do następnego dnia, w którym środki powinny zostać pobrane.

Usługi firmy

Najpopularniejszy rozdział w serwisie to dział z serialami. W nim znalazły się znane na całym świecie  «The Last of Us», «House of the Dragon», «Euphoria» i inne. Zdobyły one uznanie na całym świecie, a teraz można ich oglądać w ramach subskrypcji na stronie serwisu streamingowego. Oprócz nowych premier są też seriale, które stały się już klasykami, takie jak «Friends».

Najlepsze oferty: HBO Max Kod Rabatowy i Promocje

Dużym zainteresowaniem cieszy się rozdział «Comedy», w którym prezentowane są filmy i seriale z gatunku komediowych. Najpopularniejszym wyborem w tej chwili jest «Father of the Bride», «The Big Bang Theory», «Jumanji», «The sex lives of college girls», «Shazam» itp. Warto zaznaczyć, że niektóre treści nie są dostępne w darmowej subskrypcji i jeśli klienci chcą mieć dostęp do większej ilości filmów, będą musieli skorzystać z rozszerzonej subskrypcji. Aby jednak klienci nie byli zdezorientowani wysokim kosztem, odbywa się publikowane kodów HBO Max, które pomagają zaoszczędzić pieniądze.

Obraz 2 - Najlepsze oferty: HBO Max Kod Rabatowy i Promocje

«Sci-Fi & Fantasy» nie można pominąć. Zawiera najlepsze filmy i seriale z gatunku fantastyki. Użytkownicy mogą znaleźć zarówno nowe premiery, takie jak «Black Adam», «House of the Dragon», jak i klasyki, takie jak «Blade», «Harry Potter», «Dune» czy znana na całym świecie serial «Games of Thrones».

Obraz 3 - Najlepsze oferty: HBO Max Kod Rabatowy i Promocje

Aktualne HBO Max kody rabatowe

Roczna subskrypcja pozwala na uzyskanie zniżki o wysokości 34%. Klienci będą musieli wprowadzić unikalny kod promocyjny przy subskrypcji we własnym koncie. Warunkiem koniecznym jest autoryzacja. Kod HBO Max może być wykorzystany tylko raz na jednego klienta. W przypadku wielokrotnej próby skorzystania z oferty na stronie pojawi się błąd.

Okres próbny jest dostępny dla wszystkich klientów serwisu streamingowego. Jest on ważny przez jeden miesiąc. Klient będzie musiał od razu wybrać taryfę i podłączyć kartę. Aby aktywować darmową subskrypcję, należy aktywować kod promocyjny HBO Max we własnym koncie. Na kilka dni przed dokonaniem opłaty klient otrzyma powiadomienie o tym i będzie mógł anulować płatność klikając na przycisk «Anulować subskrypcję».

Świąteczne kody promocyjne HBO Max

Nowy Rok to jeden z najpopularniejszych świąt, podczas których serwis streamingowy przygotowuje specjalne oferty dla swoich klientów. Na przykład daje zniżkę na roczną subskrypcję lub zapewnia dostęp do specjalnego rozdziału tematycznego. Na tej stronie, 1-3 tygodnie przed świętami, publikowane są tematyczne kody rabatowe HBO Max Marzec 2023, z których każdy może skorzystać.

Kolejnym popularnym wydarzeniem jest Black Friday. Shopaholiki kochają go tak bardzo, więc firma nie mogła się powstrzymać, by nie zrobić podczas niego specjalnych kodów rabatowych HBO Max. Jak zwykle są to zniżki na subskrypcję dla stałych klientów oraz możliwość wypróbowania serwisu za darmo dla nowych klientów.

Niemożliwe jest, aby nie mówić o Bożym Narodzeniu. 1-2 tygodnie przed oficjalnym terminem święta serwis streamingowy publikuje wiele kuponów, które pomagają zaoszczędzić nawet 34% na subskrypcji. Zapoznają one klientów z najnowszymi innowacjami serwisu streamingowego i pozwolą im uzyskać darmowy próbny okres z kuponem rabatowym HBO Max do 2 miesięcy.

Jak znaleźć i skopiować kody HBO Max

Głównym problemem podczas poszukiwania aktualnej oferty jest podjęcie decyzji, która z nich najbardziej pasuje do Państwa. Ponieważ na jedno zamówienie możesz wykorzystać tylko jeden z aktualnych kodów. Po zdecydowaniu przez klienta, który z kuponów rabatowych HBO Max zostanie użyty, należy postępować zgodnie z krótką instrukcją:

1. Przesuń kursor na niebieski przycisk «Zobacz Promocje».

2. Kliknąć na napis, a kod HBO Max zostanie skopiowany automatycznie. Zbiór znaków trafi do schowka urządzenia.

3. Poczekać na przekierowanie na stronę internetową.

Warto wcześniej autoryzować we własne konto na stronie internetowej firmy. Dzięki temu zyskasz dodatkową korzyść w postaci powiadomienia o promocjach wysyłanych tylko do posiadających konto oraz możliwość szybkiego kontaktu z pomocą techniczną w celu omówienia problemów, np. wynegocjowania zwrotu pieniędzy lub wyjaśnienia terminów ważności kuponu rabatowego HBO Max Marzec 2023.

Jak aktywować kod kuponu

Aby aktywować kod promocyjny HBO Max użyj klasycznego schematu podczas dokonywania zakupów na stronie serwisu streamingowego. Wcześniej należy zalogować się na własne konto lub przejść przez procedurę rejestracji. Jest ona obowiązkowa, ponieważ każdemu klientowi przypisywane jest konto osobiste, za pośrednictwem którego przedłużana jest subskrypcja i dokonywane są wszystkie transakcje finansowe.

Aby skorzystać z zakupu towarów, należy postępować zgodnie z krótką instrukcją:

1. Wybrać dostępną subskrypcję i kliknąć na nią.

2. Wejść do własnego konta.

Obraz 4 - Najlepsze oferty: HBO Max Kod Rabatowy i Promocje

3. Przypisać kartę.

4. Znaleźć pole «Wpisz kod promocyjny».

5. Wprowadzić skopiowany wcześniej kod HBO Max.

6. Kliknąć przycisk «Aktywuj».

Strona natychmiast się odświeży i klient zobaczy nowe warunki subskrypcji z aktywowanym kodem promocyjnym. W razie potrzeby potwierdź pobieranie opłaty z karty, wpisując na następnej stronie jednorazowy kod HBO Max.

Zalecamy również klientom zainstalowanie aplikacji mobilnej serwisu streamingowego HBO Max. Za jej pomocą możliwe jest również aktywacja kodów promocyjnych HBO Max, oglądać swoje ulubione filmy, seriale, programy i wiele innego.