nju mobile Kod Rabatowy ─ Marzec 2023 | 12 Promocje

Aktualne kody rabatowe w nju mobile

  • Wszystkie
  • Promocja
50%
PROMOCJA
Smartfony z rabatem do 50%
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 1 raz
50%
0 zł
PROMOCJA
Dostawa umowy za 0 zł
Kupon ważny do Do 4/30/2023
0 zł
9 zł
PROMOCJA
Pakiet 9 GB za 9 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
9 zł
%
PROMOCJA
Smartfony do 20 rat w Nju Mobile
Kupon ważny do Do 3/31/2023
%
16 zł
PROMOCJA
Abonament Trio od 16 zł za osobę
Kupon ważny do Do 3/31/2023
16 zł
39,99 zł
PROMOCJA
Internet ze światłowodem od 39,99 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
39,99 zł
%
PROMOCJA
Najnowsze smartfony dostępne w Nju Mobile
Kupon ważny do Do 3/31/2023
%
29 zł
PROMOCJA
Abonament w parze za 29 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 1 raz
29 zł
419 zł
PROMOCJA
Telefony od 419 zł w Nju Mobile
Kupon ważny do Do 3/31/2023
419 zł
%
PROMOCJA
Sprawdź najnowsze oferty w Nju Mobile
Kupon ważny do Do 3/31/2023
%
19 zł
PROMOCJA
Przeniesienie numeru już od 19 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
19 zł
29 zł
PROMOCJA
Abonament 5G już od 29 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
29 zł

Kupony wygasły, ale mogą jeszcze działać

29 zł
PROMOCJA
Abonamet 5G już od 29 zł
Kupon ważny do Do 2/28/2023
29 zł
3 zł
PROMOCJA
3 zł taniej w aplikacji Nju Mobile
Kupon ważny do Do 2/28/2023
3 zł
%
PROMOCJA
Im dłużej korzystasz, tym więcej GB otrzymujesz
Kupon ważny do Do 2/28/2023
%
9 zł
PROMOCJA
9 zł miesięcznie za dodatkowy numer
Kupon ważny do Do 2/28/2023
Wykorzystano 1 raz
9 zł
39,99 zł
PROMOCJA
Internet ze światłowodem od 39,99 zł
Kupon ważny do Do 2/28/2023
39,99 zł

Podobne Sklepy

RTV Euro AGD
Orange
Komputronik
Media Markt

Często zadawane pytania na temat nju mobile (faq)

Jak wykorzystać kod promocyjny?

Ile nju mobile kodów rabatowych są dzisiaj dostępne?

Czy strona internetowa daje zniżkę na pierwszy zakup?

Co robić, gdy kody nju mobile Marzec 2023 nie działają?

Jak działa zwrot pieniędzy w nju mobile?

Najlepsze kody promocyjne nju mobile

Typ Szczegóły zniżki Kod
Promocja Smartfony z rabatem do 50% Kod nie jest wymagany
Promocja Dostawa umowy za 0 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Pakiet 9 GB za 9 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Smartfony do 20 rat w Nju Mobile Kod nie jest wymagany
Promocja Abonament Trio od 16 zł za osobę Kod nie jest wymagany
Promocja Internet ze światłowodem od 39,99 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Najnowsze smartfony dostępne w Nju Mobile Kod nie jest wymagany
Promocja Abonament w parze za 29 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Telefony od 419 zł w Nju Mobile Kod nie jest wymagany
Promocja Sprawdź najnowsze oferty w Nju Mobile Kod nie jest wymagany

Informacja o marce, dla której publikowane są kody nju mobile

nju mobile korzysta z infrastruktury Orange, co gwarantuje wysoką jakość usług: szybki i stabilny internet w formatach LTE i 5G w niektórych częściach kraju, a wszystko to w przystępnych cenach od 9 PLN. Do wyboru są karty jedno-, dwu- i trzyosobowe, różna liczba gigabajtów ruchu internetowego na subskrypcję oraz możliwość wykupienia dodatkowych usług. Na przykład zwiększona liczba gigabajtów internetu czy darmowa zmiana karty SIM.

Największą popularnością wśród klientów cieszą się usługi z nieograniczoną liczbą połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Ponadto, jeśli przez określony czas nie będziesz korzystać z funkcji taryfowych, firma nie pobierze od Ciebie większej opłaty. Jakie plany taryfowe cieszą się największą popularnością wśród klientów:

  • 1,20 PLN/dzień: nieograniczone rozmowy, SMS/MMS krajowe i unijne, 250 MB/dzień internetu;

  • 19 PLN/miesiąc: nieograniczone rozmowy i SMS-y/MMS-y, w ofercie «czym dłużej, tym więcej» do 9GB dodatkowego internetu, darmowa aktywacja;

  • 29 PLN/miesiąc: 20 GB internetu, pakiet GB w roamingu (5,57 GB w UE), nieograniczone rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Jeśli klient zdecyduje się na zakup obu usług na raz, za 19 PLN i 29 PLN, otrzyma zniżkę w wysokości 3 PLN miesięcznie. Aby skorzystać z oferty i bez konieczności długiego szukania jej na stronie operatora, należy znaleźć ją na tej stronie i kliknąć kupon rabatowy nju mobile Marzec 2023, aby przejść do rejestracji planu taryfowego.

W ramach oferty nju fiber klienci otrzymają za darmo modem FunBox 3.0 z Wi-Fi. Montaż jest również darmowy i zostanie wykonany przez specjalistę firmy.

Operator docenia też swoich lojalnych klientów, a czym dłużej korzystają oni z usług, tym więcej GB dodatkowo dostają do swojego pakietu. Na przykład po 6 miesiącach 2 razy więcej, po roku 2,5 razy więcej, po 2 latach 3 razy więcej.

W nju mobile można skorzystać z oferty w parach na zasadach zakupu dodatkowego numeru do subskrypcji. Jeśli kupisz dwa dodatkowe numery, masz dostęp do stworzenia trio. Przy podobnych stawkach można znaleźć odpowiedniego kuponu rabatowego nju mobile, aby uzyskać dodatkowe oszczędności.

Usługi firmy

Najpopularniejszą usługą wśród klientów jest taryfa jednoosobowa. Budżetowy, za 19 PLN, to oferta odpowiednia dla tych, którzy nie korzystają zbytnio z Internetu i wolą rozmawiać wybierając ulubione osoby. Dwa kolejne, w cenie 29 PLN i 39 PLN, są dla osób, które chcą regularnie korzystać z internetu i wybierają pomiędzy 20 GB i 40 GB miesięcznie.

Najlepsze oferty: Nju Mobile Kod Rabatowy i Promocje

Następnie pojawia się subskrypcja dla dwóch osób. Do każdej z dotychczasowych ofert doliczana jest opłata w wysokości 9-19 PLN za drugą osobę, a łączna suma, którą trzeba zapłacić miesięcznie waha się od 19 do 29 PLN za każdą osobę. We wszystkich trzech ofertach można zapisać się na internet o prędkości 5G, otrzymać dodatkowe 150 GB internetu, nieograniczone rozmowy i SMS-y/MMS-y oraz istnieje możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie.

Obraz 2 - Najlepsze oferty: Nju Mobile Kod Rabatowy i Promocje

Ostatni rodzaj oferty przeznaczony jest dla trzech osób. Każda karta SIM będzie kosztować 19-39 PLN, gdzie cena wynosi 16-22 PLN dla każdego użytkownika. Pakiet podstawowy obejmuje do 50 GB internetu i dodatkowe 150 GB, a także nieograniczone rozmowy i SMS/MMS. Jest to jedna z najkorzystniejszych ofert na stronie internetowej. Jest to szczególnie popularne wśród rodzin, które mając trzech użytkowników jednocześnie, mogą dokonywać wszystkie operacje finansowe z jednego konta i otrzymywać 3 PLN zniżki.

Obraz 3 - Najlepsze oferty: Nju Mobile Kod Rabatowy i Promocje

Aktualne kody promocyjne nju mobile

Zniżka do 25% dotyczy roamingu jeśli aktywować kod promocyjny nju mobile we własnym koncie. Usługa jest automatycznie aktywowana w momencie wyjazdu z Polski. Aby płacić mniej za granicą, należy zalogować się na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej operatora, a następnie skorzystać z usługi kod nju mobile i aktywować opcję.

Możesz uzyskać 50% zniżki na taryfę. Ważne na wszystkie rodzaje, dostępne do wykorzystania dla nowych i regularnych klientów firmy. Kupując jedną z taryf, trzeba będzie wpisać w specjalne pole unikalny kod. Promocja jest ofertą jednorazową, ważną na jeden miesiąc. Za kolejne trzeba będzie zapłacić zgodnie z pełną ustaloną kwotę.

Na przeniesienie numeru telefonu przyznany jest 30% rabat. W takim przypadku należy również użyć kod promocyjny nju mobile podczas aktywacji usługi za pośrednictwem własnego konta. Możesz użyć jej tylko jeden raz. Jeśli oferta zostanie z sukcesem aktywowana, nowa obniżona cena będzie widoczna podczas zamawiania usługi.

Zniżki nju mobile do 40% dotyczą smartfonów, które są do nabycia w sklepie internetowym firmy. Nie ma potrzeby stosowania kodu promocyjnego, ponieważ rabat zostanie zastosowany automatycznie w momencie dodania towaru do zamówienia na stronie internetowej operatora.

Świąteczne oferty dla klientów

Najpopularniejszym świętem, które jest szczególnie cenionym przez firmę, jest Nowy Rok. Przed nią przygotowują specjalne oferty dla nowych i stałych użytkowników. Na przykład zniżka dla 1-3 osób, darmowa zmiana numeru lub aktywacja karty, dodatkowe gigabajty i nieograniczony dostęp do internetu.

Drugim popularnym świętem jest Boże Narodzenie. Ponieważ Boże Narodzenie przypada przed Nowym Rokiem i główny nacisk pada na to drugie wydarzenie, nie zamieszcza się zbyt wielu kodów promocyjnych. Są kody na uzyskanie dodatkowego pakietu internetowego, kod zniżkowy nju mobile na roaming, podłączenie dodatkowego konta i inne. Każdy wymieniony kupon znajduje się na tej stronie internetowej, wystarczy kliknąć na interesujący kupon, aby przejść do sklepu internetowego nju mobile.

Na ostatniej prostej pod względem popularności i liczby ofert są Święta Bożego Narodzenia. Przed oficjalnym terminem Święta firma oferuje zniżkę na większość z taryf i niektóre usługi. Przykładowo, wybierając potrójną taryfę, klienci otrzymają dodatkową zniżkę na zakup smartfona czy rozmowy w roamingu. Kupony mogą być bez lub z kodami promocyjnymi, a szczegółowe warunki promocji można obejrzeć po rozwinięciu kuponu.

Jak znaleźć i skopiować kod promocyjny

Przed skorzystaniem z jednej z ofert należy wybrać tą, która najbardziej pasuje do potrzeb i satysfakcji. Na przykład zniżka na dodatkowe gigabajty. W tym samym czasie można używać tylko jeden z kodów nju mobile Marzec 2023. Po wybraniu kuponu należy postępować zgodnie z instrukcją:

  1. Najechać kursorem na niebieski przycisk «Zobacz Promocje».

  2. Kliknąć na napis, a zostanie kod nju mobile automatycznie skopiowany. Zestaw symboli pojawi się w schowku urządzenia.

  3. Poczekać, aż zostaniesz przekierowany na stronę internetową.

Zaleca się wcześniejsze autoryzowanie we własnym koncie na stronie internetowej firmy. Dodatkową korzyścią jest powiadamianie o promocjach, które są wysyłane tylko do posiadaczy konta oraz możliwość szybszego kontaktu z pomocą techniczną w celu omówienia problemów, np. możliwość zwrotu pieniędzy lub wyjaśnienia daty ważności kuponu.

Jak aktywować w nju mobile kody rabatowe

Aktywacja kodów promocyjnych nju mobile odbywa się według klasycznego schematu: przy dokonywaniu zakupu na stronie internetowej serwisu. Wcześniej należy dokonać autoryzacji na konto własne lub przejść przez procedurę rejestracji. Jest ona obowiązkowa, ponieważ każdemu klientowi przypisane jest konto osobiste, za pośrednictwem którego przedłużany jest jego subskrypcja oraz dokonywane są wszelkie transakcje finansowe.

Aby skorzystać z zakupu towarów, należy postępować zgodnie z krótką instrukcją:

1. Wybrać dostępną subskrypcję i kliknąć na nią.

Obraz 4 - Najlepsze oferty: Nju Mobile Kod Rabatowy i Promocje

2. Ustanowić numer, wybrać sposób odbioru i podać swoje dane kontaktowe.

Obraz 5 - Najlepsze oferty: Nju Mobile Kod Rabatowy i Promocje

3. Wejść na własne konto.

4. Oprawić swoją kartę.

5. Znajdź pole «Wpisz kod promocyjny».

6. Wprowadź skopiowany wcześniej kod promocyjny.

7. Kliknąć na przycisk «Aktywuj».

Strona zostanie natychmiast odświeżona, a klient zobaczy nowe warunki subskrypcji z aplikowanym kodem promocyjnym. W razie potrzeby potwierdź pobieranie opłaty z karty, wpisując kod jednorazowy na następnej stronie.

Klientom zaleca się również instalacje aplikacji, który umożliwia szybkie doładowanie konta w ramach miesięcznego obciążenia, a także aktywację dodatkowych usług