Polacy przegrali eliminacje do Euro 20024. Na turniej w Niemczech dostali się dzięki zwycięskim barażom. Biało-czerwoni trafili do trudnej grupy. Wyjście z niej nie będzie łatwym zadaniem. W opinii kibiców i ekspertów Euro 2024 dla naszych orłów zakończy się po trzech meczach.

Reklama

Na jaki wariant postawi Probierz?

Na mistrzostwach Europy w Niemczech kolejno zagramy z Holandią, Austrią i Francją. Przed niedzielnym pojedynkiem z "Oranje". nie brakuje kłopotów. Selekcjoner reprezentacji Polski największy kłopot ma z zestawieniem ataku. Kontuzjowany jest Robert Lewandowski i choć kapitan reprezentacji Polski z każdym kolejnym dniem wraca do zdrowia, to sztab kadry wyklucza jego udział w pierwszym meczu Euro 2024.

Lewandowski ma być gotowy na pojedynek z Austrią. Natomiast jest szansa, że przeciwko Holendrom zagra Karol Świderski. Czy obok niego Probierz ustawi Krzysztofa Piątka lub Adama Buksę, a może zdecyduje się na wariant z jednym napastnikiem i wspierającym go Kacprem Urbańskim? M.in. o tym w Dzienniku Sportowym z Maciejem Kędziorkiem rozmawiają Michał Ignasiewicz i Piotr Nowak.