• Posiedzenie rządu
  Rząd chce wprowadzić ustawę, zezwalającą obcym służbom na udział w akcjach ratowniczych i operacjach na terenie Polski. Chcą z tym projektem walczyć hakerzy z Anonymous, jednak zdaniem ekspertów, nie mają szans.
 • Zaatakowany profil Ewy Kopacz na Facebooku
  Marszałek Sejmu może się mocno zdziwić, gdy wejdzie na Facebooka. Hakerzy przejęli kontrolę nad profilem Ewy Kopacz i podmienili jej fotografię.
 • Jerzy Owsiak
  Protest przeciw ACTA na polskich stronach internetowych trwa. Setki stron zostało oflagowanych. Po weekendowym ataku nadal nie wznowiła działalności strona kancelarii premiera. Nie można też połączyć się z witryną Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
 • Anonymous na Facebooku ujawnia bazy danych
  To nie jest wspominany przez nas "as z rękawa". To zaledwie przedsmak - napisała na Facebooku pa Anonymous, po czym rozpoczęła ujawnianie baz danych z adresami email i hasłami dostępu do kont pocztowych m.in. urzędników rządowych instytucji.
 • Francuscy hakerzy zaatakowali strony francuskiego rządu
  Hakerzy z grupy Anonymous, którzy zdecydowanie walczą z podpisaniem umowy ACTA, zablokowali francuskie strony rządowe i prezydenckie. Rząd w Paryżu zapowiada jednak, że nie zmieni swojego stanowiska i ratyfikuje umowę.
 • Anonymous na Twitterze o Pawle Grasiu
  Hakerzy z grupy Anonymous nie przestają atakować rządowych witryn. Na Twitterze ogłosili także, że przypuszczają frontalny atak na rzecznika rządu Pawła Grasia.
 • Policja zajęła się sprawą włamania na serwer kancelarii premiera
  Administrator sieci informatycznej Kancelarii Premiera złożył doniesienie o przestępstwie polegającym na włamaniu i podmianie treści na oficjalnej, rządowej witrynie - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Forum grupy Anonymous zablokowane
  Po ataku, który grupa Anonymous przypuściła na rządowe witryny internetowe, teraz sami hakerzy padli ofiarą zamykania stron. Na Twitterze grupa obwieściła, że zablokowane zostało forum, z którego korzystała.
 • Hakerzy zaatakowali premiera
  Nie ustają ataki hakerów na witryny rządowe. Ale teraz nie chodzi już tylko o to, że strony premiera, Sejmu czy ministerstw są niedostępne. Hakerzy zostawiają przesłania. Wystarczy w wyszukiwarkę Google wpisać słowo "premier"...
 • Anonymous atakuje strony rządowe i grozi publikacją dokumentów
  Grupa hakerów Anonymous przypuściła kolejny atak na rządowe witryny internetowe. W krótkim okresie padły witryny Sejmu, premiera, Ministerstwa Finansów, policji. Na Twitterze pojawiły się też skierowane do rządu groźby.