• Oto 10 najlepiej sprzedających się płyty w Polsce:
  Płyta "Romanza" Andrei Bocellego znalazła się na szczycie zestawienia OLiS-u. Polacy podczas wakacji stawiają na sprawdzone hity. Do top 20 zestawiania weszły tylko dwie nowości. Na czwartej pozycji zadebiutował Eric Clapton z wydawnictwem "The Breeze – an Appreciation of JJ Cale". Z kolei miejsce siedemnaste przypadło kompilacji "RMF On – polskie przeboje". A już od ponad roku w czołówce trzymają się pogromca Fryderyków – Dawid Podsiadło oraz Kamil Bednarek z zespołem (pozycja 18).
 • Andrea Bocelli ponownie jest numerem jeden w Polsce
  Album "Passione" Andrea Bocellego awansował na najwyższą pozycję notowania OLiS-u. Największe przeboje oraz interpretacje pięknych miłosnych piosenek, które znalazły się na ostatniej płycie słynnego śpiewaka będzie można usłyszeć na żywo 30 sierpnia na Stadionie Craovii, gdzie Włoch wykona je w towarzystwie chóru oraz orkiestry symfonicznej.
 • Oto top 10 najnowszego notowania listy OLiS-u:
  Longplay "Kartagina", czyli wspólne dzieło O.S.T.R.-a i Marco Polo zadebiutowało na szczycie zestawienia OLiS-u. "Nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy" – komentuje łódzki raper. W top 20 znalazły się jeszcze trzy nowości. Na miejscu 3. pojawił się Pharrell ze swoim drugim solowym krążkiem "G I R L" promowanym przez przebój "Happy". Na 7. lokacie uplasował się Mike Oldfield z wydawnictwem "Man on the Rocks", a na pozycji 11. Frontside z longplayem "Sprawa jest osobista".
 • Adele wróciła na szczyt
  Krążek "21" Adele powrócił na pierwsze miejsce w zestawieniu sprzedaży płytowej OLiS-u.