• Michał Piróg
  Po tym, jak książka Michała Piróga ujrzała światło dzienne, tabloidy zaczęły spekulować, iż jeden z opisywanych w niej, byłych partnerów choreografa, to Andrzej Piaseczny. Sam autor zapewnia jednak, że tak nie jest .
 • Michał Piróg
  Michał Piróg od dawna otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie. Tancerz zachęca także innych, aby nie bali się ujawniać swojej orientacji, bowiem, wciąż jest wiele osób, także w świecie polityki, niemających na to odwagi.
 • Piotr Rubik uzyskał 9% wszystkich głosów
  Polacy lubią sezonowe przeboje i artystów, których sława przemija po paru miesiącach. Ale ufają tylko gwiazdom o ugruntowanej pozycji. Takie wnioski płyną z przeprowadzonego przez Reader's Digest tegorocznego badania European Trusted Brands. Pierwsze miejsce przypadło w nim Piotrowi Rubikowi, któremu wierzy 9% rodaków. Oto lista muzyków darzonych w Polsce największym zaufaniem.
 • Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski
  Album "Równonoc – słowiańska dusza" Donatana drugi tydzień z rzędu okupuje najwyższe miejsce zestawienia OLiS-u.
 • Show "The Voice of Poland" wiosną powróci na antenę TVP2 w zupełnie odmienionym składzie. Producenci postanowili odświeżyć program wymieniając zarówno prowadzących, jak i jurorów.
 • Polska znów "Boso" z Zakopowerem
  Zakopower znów znalazł się na szczycie zestawienia OLiS-u. Na pierwsze miejsce wróciła płyta "Boso", która utrzymuje się na liście od 65 tygodni!
 • Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski
  – Żeby zdążyć przed Bożym Narodzeniem trzeba było w lecie przymykać oko i wyobrażać sobie świąteczną atmosferę, by przekładać ją na słowa – zdradza sekret kolejnej, wydanej wspólnie z Sewerynem Krajewskim płyty, Andrzej Piaseczny.
 • Rod Stewart
  Święta to nie tylko "Last Christmas". W tym roku wśród nocnej ciszy i pośród dźwięku rozpakowywanych prezentów brzmią gwiazdkowe płyty Colbie Caillat, Roda Stewarta, Cee-Lo Greena czy Olivii Netwon-John i Johna Travolty, a także reprezentantów Polski – Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego oraz Aleksandry Kurzak i Sebastiana Karpiela-Bułecki.
 • Polacy lubią "Zimowe piosenki"
  Album "Zimowe piosenki" Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego znalazł się na szczycie zestawienia OLiS-u.
 • Śwętokrzyskie Kolędowanie z Polsatem
  Wigilijny koncert "Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem" wprowadzi widzów w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem artyści spotkali się w zabytkowych barokowych wnętrzach bazyliki katedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kielcach by wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze kolędy. W I dzień Bożego Narodzenia Polsat pokaże zaś świąteczny koncert z najnowszymi piosenkami Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Piasecznego .