• Bednarek nadal buja Polską
  Bednarek to nowy reggae projekt Kamila Bednarka. "Jestem..." – premierowy album zespołu już drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie zestawienia OLiS-u.
 • Wydawało się, że łączy ich przyjaźń, która zaowocowała już trzema wydawnictwami płytowymi. A tym czasem Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski pobili się... Na szczęście tylko na śnieżki i tylko na planie najnowszego klipu. Utwór "Wielkie świąteczne całowanie" promuje nowe, wspólne dzieło obu muzyków – album "Zimowe piosenki". Oto wielka bitwa na śnieżki w kadrach...
 • Marek Kościkiewicz świętuje 25-lecie działalności artystycznej
  28 września, ukazała się płyta "25" Marka Kościkiewicza. Wśród gości na krążku znaleźli się Kayah, Andrzej Piaseczny, Stanisław Soyka, Patrycja Markowska i Rafał Brzozowski.
 • Pierwsze pożegnanie w nowej edycji show "Bitwa na głosy" za nami. W sobotę program opuściła drużyna prowadzona przez Roberta Gawlińskiego. Najlepiej zaprezentowały się zaś chóry Andrzeja Pasiecznego, Libera oraz Piotra Rubika .
 • Już 8 września pierwsza bitwa wokalna! Nowe osobowości zadebiutują w roli ekspertów. Cztery zespoły pod wodzą pięciu gwiazd jako pierwsze rozpoczną muzyczny pojedynek. Tylko jedna drużyna dzięki głosom widzów będzie bezpieczna w pierwszej eliminacji. Kto zwycięży w pierwszym odcinku 3. edycji "Bitwy na głosy"?
 • Andrzej Piaseczny poprowadzi swoją drużynę w "Bitwie na głosy"
  Andrzej Piaseczny był już jurorem w "The Voice of Poland", a teraz skompletował swoją drużynę do muzycznego show TVP 2 "Bitwa na głosy". Ale zapewnia, że występy w telewizyjnych show w krew mu nie wejdą.
 • Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski wbrew zapowiedziom nie zakończyli współpracy. Andrzej Piaseczny zdradził PAP Life, że artyści przygotowują wspólnie kolejną płytę.
 • Plotki o udziale Andrzeja Piasecznego w muzycznym talent show okazały się prawdziwe. Telewizja Polska potwierdziła właśnie, że Piasek wystąpi w 3. edycji programu "Bitwa na głosy". Utalentowanych wokalistów do swojej drużyny, artysta będzie szukał w rodzinnych Kielcach.
 • Telewizja Polska kilka dni temu potwierdziła, iż jesienią na jej antenie ponownie zagości program "Bitwa na głosy". Stacja nie wyjawiła jednak, jakie gwiazdy zobaczymy w 3. edycji show. Pierwszym artystą, którego nazwisko pojawiło się kontekście nowej odsłony show jest Andrzej Piaseczny. Czy Piasek poprowadzi swoją wokalną drużynę do zwycięstwa?
 • Wielkie widowisko z Nergalem, Kayah, Piaskiem i Anią Dąbrowską w roli jurorów nie powróci na antenę. Telewizja Polska zrezygnowała z kontynuacji programu "The Voice of Poland".