• Sylwester
  Między 750 a 930 zł za osobę - tyle wydamy w tym roku za pobyt sylwestrowy w górach - najpopularniejszym kierunku świętowania Nowego Roku. Za bardziej ekskluzywne opcje zapłacimy nawet dwa razy więcej - tak wynika z raportu przygotowanego przez portal Sylwestrowo.pl.
 • Tomasz Karolak i Paulina Kwaśniewska
  O Tomaszu Karolaku dawno nie było tak głośno. Wszystko za sprawą pięknej nieznajomej, z którą pojawił się na balu Fundacji TVN.
 • Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko
  W sobotę środowisko dziennikarskie zjednoczy się by pomóc potrzebującym dzieciom, a wieczorem w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej rozpocznie się XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy.
 • Agnieszka Szulim
  To jest kobieta mojego życia - powiedział Piotr Starak-Woźniak tuż przed publicznymi oświadczynami. Jak zareagowała Agnieszka Szulim?
 • Bal w Operze Wiedeńskiej
  Bal karnawałowy w Operze Wiedeńskiej to wydarzenie wychodzące daleko poza ramy rozrywki. Organizowany co roku, od czasów Kongresów wiedeńskich, przyciąga dziś kilkanaście tysięcy uczestników. Stałymi gośćmi są przedstawiciele austriackiego establishmentu oraz znani przyjezdni z zagranicy. Opernball wrósł na stałe w krajobraz wiedeńskiego życia kulturalnego, a o jego znaczeniu może świadczyć choćby telewizyjna transmisja na żywo.
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska
  Tegoroczny XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej poprowadzą Agata Młynarska z TVP, Kinga Rusin z TVN i Maciej Dowbor z Polsatu.
 • Tak polscy sportowcy bawili się ze swoimi pięknymi żonami na Balu Mistrzów
  Kamil Stoch został sportowcem 2014 roku w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polskiej. Po uroczystej gali odbył się tradycyjny Bal Mistrzów Sportu. Nasi sportowcy wraz ze swoimi partnerkami i żonami pokazali, że na tanecznym parkiecie też dają radę.
 • 15. Bal Dziennikarzy
  Dochód z balu ma być przeznaczony na świetlice środowiskowe i terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Na 15. Charytatywny Bal Dziennikarzy przybyło kilkuset gości. Imprezę prowadzili Marta Kuligowska i Marcin Meller. Na parkiecie i przy stolikach pojawiło się wiele znanych twarzy. Dopisali też politycy Byli m.in. Jacek Rostowski, Paweł Graś, Roman, Wojciech Olejniczak czy Adam Szejnfeld. A na scenie rządził zespół Perfect. Zobacz, jak bawiono się na balu.
 • Impreza
  To, o czym wiadomo było już od dawna, potwierdzają naukowcy. Alkohol spożywany w grupie ludzi rozluźnia atmosferę, ułatwia nawiązywanie kontaktów i rozwiązuje języki. Być może to właśnie powoduje alkoholowe uzależnienie - wynika z najnowszych badań.
 • Książę Albert wraz z księżna i księżniczką z Monaco na Rose Ball w Monte Carlo
  Arystokratyczna śmietanka na uroczystym balu, księżne i księżniczki słynące z wyjątkowej piękności i elegancji w balowych strojach… Musiało być wyjątkowo i tak też było! Żona księcia Alberta - Księżna Charlene z Monaco wraz ze szwagierką księżniczką Karoliną i jej córką, księżniczką Charlotte na wielkim balu w Monte Carlo zaprezentowały wyjątkowe kreacje. Oto one!