• Calzedonia Summer Show - pokaz kolekcj lato 2014
  Kilka dni temu w Weronie odbył się Calzedonia Summer Show 2014. Pokazowi towarzyszył niezwykły laserowy spektakl tworzący kalejdoskop morskich pejzaży. Zmieniająca się seria zmysłowych obrazów stworzyła "emocjonalny krajobraz", który przeniósł widzów w świat lata widziany oczami marki Calzedonia. Słońce, egzotyczne plaże Malediwów, bajecznie kolorowe kwiaty i morskie zwierzęta to inspiracje najnowszej kolekcji na lato 2014.
 • Alejandra Alonso w kampanii Calzedonia
  Najnowsza kampania, z modelką Alejandrą Alonso w roli głównej, to mieszanka kolorów i stylów. Subtelny romantyzm przenika się z rockowym pazurem i tworzy niepowtarzalny total look!
 • Sara Sampaio w kampanii Calzedonia
  Portugalska modelka Sara Sampaio, znana z urzekających zdjęć wizerunkowych kolekcji strojów kąpielowych Calzedonia na lato 2012, w najnowszej, jesienno-zimowej kampanii marki prezentuje koncepcję zmysłowej nagości. Piękną muzę możemy podziwiać w niezwykle sensualnej sesji, w której pojawia się jedynie w rajstopach i pończochach. Inspiracją do stworzenia tych wyjątkowych zdjęć była legendarna Brigitte Bardot i jedno z jej najbardziej znanych zdjęć z 1960 roku, na którym aktorka ma na sobie tylko czarne rajstopy. Dzięki temu ujęciu właśnie ta część damskiej garderoby zaczęła być postrzegana jako niezbędny element w szafie każdej kobiety.
 • Calzedonia Fashion Show
  U nas jeszcze chłodno, ale we Włoszech atmosfera jak z najbardziej gorących plaż! W głównej siedzibie marki Calzedonia w Weronie odbył się pokaz letniej kolekcji kostiumów kąpielowych na 2012 rok. Na 40 minut goście przenieśli się w świat pełen słońca i letnich krajobrazów. Atmosferę dodatkowo podgrzewały piękne modelki. Zobaczcie, co będzie się nosić na plaży w tym sezonie!