• Cheryl Cole na stkaniu z królową Elżbietą II podczas jubileuszu monarchini
  Kolejny wielki sukces polskiej mody, a konkretnie – Ewy Minge. Brytyjska gwiazda Cheryl Cole po raz kolejny wystąpiła w sukni autorstwa polskiej projektantki. Tym razem na nie byle jakiej imprezie – podczas spotkania z królową Elżbietą i koncertu dedykowanego samej monarchini.
 • Królowa Elżbieta II i Cheryl Cole
  Wielkie świętowanie jubileuszu królowej Elżbiety II nie obyło się bez polskiego akcentu. Popularna brytyjska gwiazda wystąpiła przed monarchinią w sukni polskiej projektantki! Cheryl Cole wybrała na tę okazję suknię projektu Ewy Minge. Dobrze zrobiła? Zobaczcie zdjęcia!
 • Ewa Minge
  Przed nią piąty już pokaz mody w Paryżu. Jej piękne kolekcje robią ogromne wrażenie na zagranicznych gwiazdach. O początkach swojej kariery, polskich projektantach oraz o pracy z synem opowiada w wywiadzie Ewa Minge.
 • Światowa supermodelka pozuje w sukni Minge
  Polska projektantka szturmem zdobywa świat nie tylko mody, ale również show-biznesu. Po Cheryl Cole mamy kolejną sławę, która zagustowała w kreacjach Ewy Minge.
 • Ewa Minge
  Polskie projektantki podbijają światowe czerwone dywany. Po sukcesie Teresy Rosati, której suknie mają szansę zagościć na Oscarach, przyszła kolej na Ewę Minge. Jej kreacjami zachwyciła się gwiazda światowego formatu. Polka będzie projektować specjalnie dla niej.