• Lotnicze ciekawostki
  Jak przeżyć katastrofę lotniczą, które lotniska są najniebezpieczniejsze i jak wyglądają najdziwniejsze statki powietrzne świata… Takie informacje znajdziecie na koncie „Kapitan Wiza” na Twitterze. Autorzy częstują pasjonatów lotniczymi ciekawostkami!
 • Piwne ciekawostki
  Które browary leżą najbliżej biegunów? W którym kraju jest najwięcej piw, a w którym piwne style są najbardziej różnorodne? Jak smakuje japońskie piwo lodowe? Przedstawiamy 5 rzeczy, których o piwie nie wiedziałeś.
 • Seks-nowinki z 2013!
  2013 rok przyniósł nowe informacje z zakresu zdrowia seksualnego. Uczeni donosili m.in. o uśmierzających ból właściwościach seksu... Zobacz galerię!
 • Rewolucyjne odkrycie - wszyscy jesteśmy ziemniakami!
  "Ty kartoflu!" - ta obelga właśnie przestała być obraźliwa. Polscy naukowcy odkryli, że mózg człowieka ma wiele wspólnego z ziemniakiem. Wyniki tych badań przydadzą się lekarzom i pomogą w walce ze skutkami zawału serca oraz udaru mózgu.
 • Pierwsi kosmiczni turyści polecą w 2013 roku
  Pierwsi kosmiczni turyści w rejsach komercyjnych polecą w 2013 roku, jeśli testy bezpieczeństwa zakończą się pomyślnie - twierdzą badacze i inżynierowie pracujący dla firmy Virgin Galactic - poinformowała BBC.
 • Międzynarodowy Stacja Kosmiczna
  Astronauci Paolo Nespoli i Catherine Coleman uruchomili na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) pierwszego robota humanoidalnego o nazwie Robonaut-2 lub w skrócie R2 - poinformował o tym sam robot na swoim mikroblogu na Twitterze.