• Amerykański czołg i załoga, która nie ma sobie równych
  Brad Pitt nosił już żołnierski mundur, choćby w "Bękartach wojny". Ale jeszcze nigdy nie był czołgistą. Mamy nowe zdjęcia z wojennej superprodukcji Davida Ayera ("Bogowie ulicy"), która na polskie ekrany wejdzie jesienią pod tytułem "Furia".
 • Brad Pitt walczy w czołgu "Fury"
  Właściwie nie jak czterej, a pięciu pancernych. Tylu jest bowiem bohaterów najnowszego filmu Davida Ayera (twórcy "Bogów ulicy") – opowieści o załodze czołu, która w kwietniu 1945 roku podjęła się heroicznej misji przeciwko niedobitkom niemieckiej armii. W rolach głównych występują Brad Pitt i Shia LaBeouf, a my prezentujemy pierwsze kadry i plakat gorąco oczekiwanej produkcji.
 • "Bogowie ulicy" już na DVD
  Ogień można zwalczyć jedynie ogniem – zdaje się mówić specjalista od kina policyjnego David Ayer.
 • "Bogowie ulicy" – Michael Pena i Jake Gyllenhaal
  "Bogowie ulicy" Davida Ayera to solidny policyjny thriller, który pełnymi garściami czerpie z najlepszych osiągnięć gatunku.
 • Jake Gyllenhaal gliniarzem w "End of Watch"
  Głównymi bohaterami "End of Watch" są dwaj gliniarze z Los Angeles (Jake Gyllenhaal i Michael Pena), którzy przekraczają swoje uprawnienia, gdy postanawiają zająć się sprawą narkotykowego kartelu. Nim się zorientują, staną się celem ataku. Polska premiera planowana jest na listopad.
 • Plakat filmu "Dzień próby"
  "Dzień próby" to kolejna próba przeniesienia kinowego hitu na mały ekran. David Ayer, twórca scenariusza do filmu "Dzień próby" podpisał właśnie kontrakt z telewizją HBO, na stworzenie scenariusza do serialu opartego na tej samej historii.