• Prezes Ryszard Pieńkowski
  D okładnie 25 lat temu, 22 października 1994 roku, ukazał się pierwszy numer tygodnika "Gazeta Prawna", na białym papierze, który po kilku miesiącach zamieniliśmy na żółty - i tak jest dotychczas . Obecnie - po połączeniu 10 lat temu z "Dziennikiem" -"Gazeta Prawna", często nazywana przez Was "żółtymi stronami", jest największą częścią "Dziennika Gazety Prawnej".
 • Kolegium redakcyjne w Krynicy
  - Za nami kolejne specjalne kolegium redakcyjne. Jego uczestnikami byli przedsiębiorcy, menedżerowi, biznesmeni, ludzie gospodarki. Uczestnicy posiadają ogromną wiedzę o gospodarce, wiedzą co zrobić, aby ona rozwijała się szybciej, a my żyliśmy w kraju bogatszym. Celem spotkania jest to, aby po raz kolejny stworzyć specjalne wydanie Dziennika Gazety Prawnej– mówi Krzysztof Jedlak, redaktor naczelny Dziennika Gazety Prawnej.
 • Dziennikarze DGP wśród nominowanych do MediaTorów
  Ogłoszono nominacje tegorocznego plebiscytu MediaTory. W zestawieniu znaleźli się także dziennikarze DGP.
 • Tomasz Zimoch
  Jeden z najpopularniejszych komentatorów sportowych zawieszony po wywiadzie, jakiego udzielił Dziennikowi Gazecie Prawnej.
 • DGP
  Redaktorzy naczelni protestują w sprawie projektu nowelizacji prawa prasowego, który powstaje w Senacie. Okładki polskich gazet wyglądają tak samo. Na pierwszej stronie widnieje biała plama, a na niej tekst czerwoną czcionką: Senat zabija prasę. Polskie media solidarnie protestują przeciwko skandalicznej zmianie prawa prasowego. Przedstawiciele mediów wystosowali apel. Oto on.