• Pogrzeb Janiny Paradowskiej
  Uroczystości pogrzebowe Janiny Paradowskiej, dziennikarki i publicystki, odbyły się w sobotę w Krakowie. Po mszy urna z jej prochami została złożona w grobowcu w Alei Zasłużonych Cmentarza Rakowickiego. Paradowska zmarła w nocy z wtorku na środę, miała 74 lata.
 • Studio telewizyjne
  Dziennikarka TVP Info Karolina Lewicka - zawieszona w obowiązkach prowadzącej program "Minęła dwudziesta". Prezes Telewizji Polskiej Janusz Daszczyński podjął taką decyzję po burzliwej rozmowie, jaką przeprowadziła wczoraj wieczorem z wicepremierem i ministrem kultury Piotrem Glińskim.
 • Christiane Amanpour
  Od 16 kwietnia Christiane Amanpour poprowadzi nowy program na temat spraw zagranicznych na antenie CNN International. Rozpoczynając od premierowego półgodzinnego odcinka, codzienne pasmo "Amanpour" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 21.00 i 23.00.
 • Justyna Pochanke
  Justyna Pochanke to jedna z najbardziej cenionych osobowości polskiego dziennikarstwa. Ta filigranowa blondynka dysponuje mocnym, niskim głosem i nie boi się zapędzić swoich rozmówców w kozi róg. Aż trudno uwierzyć, że obecna gwiazda TVN24 zaczynała jako prowadząca program "5-10-15".