• Walery Pisarek
  Nie żyje prof. Walery Pisarek - poinformowali w niedzielę prowadzący galę "Ambasador Polszczyzny" w Katowicach. Profesor Pisarek - wybitny językoznawca i prasoznawca, specjalista socjolingwistyki - miał wziąć udział w tej uroczystości. Miał 86 lat.
 • Anieszka Suchora, Doda, Iwona Bielska, Olga Bołądź
  Doda dołączyła do obsady wystawianego na deskach teatru Imka spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich". Gwaizda postanowiła zrobić coś miłego dla swoich koleżanek aktorek. Jej fani jednak mieli zupełnie inne spojrzenie na całą sytuację i zarzucili dyrektorowi teatru, Tomaszowi Karolakowi nieumiejętne zarządzanie.
 • Doda
  Doda niedawno skończyła 32 lata i jak to ma w zwyczaju, hucznie świętowała ten dzień. Przyjaciele wokalistki stanęli na wysokości zadania i podarowali jej wyjątkowy prezent.
 • Kamil Pawelski
  Bloger uważa, że dbanie o siebie nie musi pochłaniać dużo czasu – on sam potrzebuje tylko 40 minut, by przygotować się do wyjścia. Według Ekskluzywnego Menela polscy mężczyźni coraz bardziej dbają o siebie. Jego zdaniem jest to efekt zmiany sposobu myślenia o męskości oraz większej liczby kosmetyków stworzonych specjalnie dla panów.
 • Zamożne striptizerki
  Jeżeli zastanawialiście się co dzieje się za kulisami występów striptizerek, wystarczy zajrzeć na portale społecznościowe... Amerykańskie tancerki erotyczne chętnie chwalą się pięknym ciałem i imponującymi zarobkami... Zobacz zdjęcia!
 • Klapki Kubota
  Moda męska końca lat 80. stawiała na komfort, fantazję i praktyczność, a do tego dostępna była za niezbyt wygórowaną cenę. Oto elementy męskiej garderoby, które doczekały się statusu kultowych. Zobacz galerię!
 • W granacie każdemu jest do twarzy
  Pasuje każdej kobiecie i w każdym wieku. Ma mnóstwo sojuszników wśród innych kolorów. Doskonale sprawdza się także w przypadku różnych dodatków. Granat to - według Twiggy - kolor absolutnie doskonały.
 • Ubranka dla małego alergika: jak je wybrać, w czym prać?
  Niejedna mama stykała się u malucha z takimi problemami, jak potówki, oznaki alergii, atopowe zapalenie skóry… Ubranka to „druga skóra”, więc im także należy się odpowiednia porcja uwagi. Właściwie dobrane i czyszczone pozwolą uniknąć alergii, zabezpieczą organizm przed chłodem i przegrzaniem oraz pozwolą maluchowi na aktywne i niczym nieskrępowane poznawanie świata. Jak wybrać te właściwe?
 • Melanie Iglesias przebierana
  Sesje zdjęciowe miały miejsce w Nowym Jorku, a autorem zdjęć jest Michael Creagh. Melanie możecie kojarzyć z MTV2 lub magazynu „Maxim”, natomiast druga z dziewczyn to Lisa Ramos – naszym zdaniem równie piękna. Na ogół przebierające się żony lub narzeczone doprowadzają mężczyzn do szewskiej pasji, jednak – wierzcie lub nie – w tym wypadku jest zupełnie inaczej. Zajrzyj do garderoby Melanie Iglesias razem z serwisem Jegostrona.pl.
 • Małgorzata Socha
  Małgorzata Socha jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd. I choć serialowa Konstancja z "Prosto w serce" zawsze zachwyca nienaganną garderobą, okazuje się, że aktorka nie znosi robić zakupów .