Rosja nie chce dogadać się z Polską
02 września 2010Nie ma szans na porozumienie Polski z Rosją - twierdzą rosyjskie media. Bo Gazprom ani myśli oddać kontroli nad rurociągiem jamalskim. Koncern boi się bowiem, że Polacy od razu by to wykorzystali by podnieść opłaty za przesył, a do tego wtłoczą do rury gaz z terminalu w Świnoujściu i to my, nie Gazprom zarobimy.