Greenpeace może już wpłacić kaucję. Z aresztu wyjdzie 13 działaczy
20 listopada 2013 Organizacja Greenpeace może już wpłacać kaucje za swoich działaczy
zwolnionych z aresztów. Do tej pory prawnicy Greenpeace twierdzili, że
Komitet Śledczy nie udostępnił im numerów odpowiednich kont.