Protest Greenpeace na elektrowniach węglowych
09 listopada 2013 Działacze Greenpeace protestowali przeciw polskiej polityce energetycznej. Na sześciu polskich elektrowniach węglowych wyświetlili hasła dotyczące zmian klimatu. Zarzucają władzom, że dbają tylko o interesy koncernów energetycznych.