• Maryla Rodowicz
  Maryla Rodowicz ma troje dorosłych dzieci, więc może spodziewać się tego, że niebawem zostanie babcią. Okazuje się jednak, że gwiazda wcale nie marzy o wnukach.
 • Natalia Kukulska
  Natalia Kukulska nie należy do gwiazd, dla których show biznes jest środowiskiem naturalny. Artystka sama unika go jak może twierdzi jednak, że błyskawiczna kariera oparta na epatowaniu golizną może być dobrym pomysłem, ale pod jednym warunkiem.
 • Edyta Górniak
  Elżbieta Zapendowska to niekwestionowany autorytet w świecie polskiej muzyki. Z jej opinią liczą się wszyscy wokaliści, marzący o karierze na scenie. Edyta Górniak również powinna wsłuchać się w to, co na temat jej kariery ma do powiedzenia ekspertka.
 • Donatan i Cleo
  Cleo, za sprawą hitu "My Słowianie" oraz znakomitego występu na Eurowizji, niemal z dnia na dzień zyskała status pierwszoligowej gwiazdy polskiej sceny. Za ten sukces, odpowiedzialny czuje się Donatan, który nakłonił ponoć Cleo do porzucenia kiepsko płatnej pracy i zajęcia się muzyką.
 • Agnieszka Chylińska
  Agnieszka Chylińska do show biznesu trafiła wprost z licealnej ławki i jako bardzo młoda dziewczyna, wpadła w wiele niebezpiecznych pułapek, jakie niesie ze sobą ta branża. Teraz, jako dojrzała artystka, ostrzega młodych ludzi.
 • Magda Gessler to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawanych twarzy stacji TVN. Słynna restauratorka swoimi programami przyciąga miliony widzów, sama twierdzi jednak, że w ogóle nie czuje się gwiazdą.
 • Dzieci polskich gwiazd lansują się na salonach
  Dzieci polskich gwiazd coraz częściej pojawiają się na show biznesowych salonach. Dzięki swoim sławnym rodzicom, szybko zostają zauważone przez media, jednak czy to wystarczy by zrobić karierę i odnieść sukces?
 • Polskie gwiazdy marzą o karierze za granicą. Dlaczego im się nie udaje?
  Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, polskie gwiazdy, którym udało się odnieść sukces na rodzimym podwórku, marzą o podboju amerykańskiego show biznesu. Dlaczego póki co żadnej z nich nie udało się zrealizować tych planów?
 • Joanna Krupa w ostatnim czasie zmagała się kilkoma wizerunkowymi wpadkami, głównie za sprawą udziału w amerykańskim reality show. Na ratunek modelce pospieszyła jej koleżanka z programu "Top Model", Karolina Korwin-Piotrowska. Okazuje się, że dziennikarka jest zachwycona Joanną i jej karierą.
 • Marta, Wiktoria i Weronika Grycan szturmem zdobył polski show biznes. Choć wielu sądziło, że ich obecność w mediach będzie chwilowa, one wciąż mają się świetnie, a ich kariery rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak donosi "Fakt", Grycanki są zasypywane ofertami pracy o iście gwiazdorskich warunkach.