• Batman Noir
  80 lat temu pierwszy komiks o przygodach Batmana można było kupić za dziesięć centów. Obecnie ceny oryginałów sięgają rekordowych sum: od 500 tys. aż do 1 mln USD w zależności od jakości zachowanego numeru.
 • Kobieta odnawia krzesło
  Z okazji Dnia Kobiet szwedzka sieć multimarketów Jula przeprowadziła internetową ankietę, w której zapytała Polki o ich hobby. Wyniki mogą być zaskakujące: aż 78% kobiet interesuje się motoryzacją, a 96% za swoją pasję uważa aktywność fizyczną. Żeby móc realizować swoje hobby, kobiety muszą stawić czoła różnym przeciwnościom, takim jak brak czasu czy obowiązki rodzinne. Mimo to prawie połowa ankietowanych kilka razy w tygodniu znajduje na nie czas.
 • Zespół w pracy
  Stale zmieniający się rynek pracy, rosnący udział pokolenia millenialsów oraz ewolucja oczekiwań stawianych pracodawcom sprawiają, że motywowanie i budowanie zaangażowania pracowników nabierają znaczenia w bardzo szybkim tempie. Coraz większą rolę odgrywają dodatkowe świadczenia pozapłacowe, w tym m.in. programy z zakresu corporate wellness. Jednocześnie pracownicy coraz częściej oczekują, że praca będzie nie tylko miejscem budowania kariery zawodowej, ale także umożliwi realizację pasji i osobistych marzeń. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez KPMG, pracownicy przykładają dużą wagę do marzeń, a ich realizacja ma bezpośredni wpływ na poczucie szczęścia.
 • Weronika Rosati
  Weronika Rosati poza aktorstwem ma jeszcze jedną pasję, również związaną ze światem filmu. Jej hobby to kolekcjonowanie pamiątek po największych gwiazdach Hollywood.
 • Kawa
  Aby być określanym mianem baristy, należy zdobyć gruntowną wiedzę na temat rodzajów kawy, pochodzenia ziaren, sposobów ich palenia i przyrządzania. Potrzeba również niezwykłych umiejętności, by opanować choćby latte art, czyli sztukę tworzenia wzorów na powierzchni kawy za pomocą spienionego mleka. Pokazy tricków stosowanych przez baristów są niezwykle efektowne i przyciągają tłumy widzów.
 • Golf
  Samorządy lokalne zaczynają dostrzegać potencjał inwestowania w ogólnodostępne pola golfowe - podkreślił prezes polskiego związku tej olimpijskiej dyscypliny Marek Michałowski w rozmowie z PAP. Takie obiekty mogą powstawać nawet na... wysypiskach śmieci.
 • Leszek Czarnecki
  Czym zajmują się polscy milionerzy po pracy? Wysiadają z luksusowych limuzyn, ściągają drogie garnitury i zaczynają... ryzykować życie. Wśród krezusów nie brakuje ryzykantów uzależnionych od dreszczyku emocji i adrenaliny... Zobacz galerię!
 • Bikini Bowfishing
  Co wspólnego ma łucznictwo, wędkarstwo i piękne dziewczyny w strojach kąpielowych... To nieodłączne elementy jednego z amerykańskich kursów poświęconych tzw. Bikini Bowfishing, czyli łowieniu ryb przy pomocy specjalnie przystosowanych łuków... Zobaczcie zdjęcia!
 • Mężczyzna w kuchni
  Przygotowywanie potraw i wykonywanie na pozór skomplikowanych czynności kuchennych może okazać się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki specjalnym akcesoriom. Na rynku jest coraz więcej gadżetów, które zostały wyprodukowane z myślą o tych, którzy w kuchni chcą wykazać się kreatywnością, gotować bez przypalania i zachować nienaganny porządek.
 • slackline
  Slackline, czyli chodzenie po taśmie o szerokości 25-50 mm na wysokości, staje się w Polsce popularne. Tylko w tym roku w całym kraju odbyło się kilkadziesiąt imprez, na których można było zobaczyć umiejętności wyczynowo uprawiających ten sport oraz uczestniczyć w warsztatach i nauczyć się podstaw slackline’u. Dyscyplinę może uprawiać każdy, wystarczy zaopatrzyć się w zestaw dla początkujących i znaleźć dwa stałe punkty, np. drzewa, do których można przyczepić taśmę.