• "Hotel 52"
  Nowi bohaterowie, kolejne wątki, gościnne występy gwiazd i niespodziewane zwroty akcji. W "Hotelu 52" po wakacjach szykują się zmian. Czego widzowie mogą spodziewać się po 6. sezonie swojej ulubionej produkcji?
 • Magdalena Cielecka dotychczas wcielała się w jedną z głównych bohaterek serialu "Hotel 52". Niestety, w nowym sezonie najprawdopodobniej jej obecność na ekranie zostanie w znacznym stopniu okrojona. Czy podobnie jak "Szpilki na Giewoncie" po odejściu Magdy Schejbal, "Hotel 52" straci na popularności bez Magdy Cieleckiej?
 • Wiosenne ramówki wszystkich stacji dobiegają końca, a wraz z nimi kończą się aktualne sezony ulubionych seriali Polaków. Widzowie muszą wykazać się cierpliwością, bowiem latem, gdy na antenie emitowane będą powtórki, gwiazdy popularnych produkcji będą pracował na planach kolejnych sezonów. Dzięki temu "Przepis na życie", "Hotel 52" czy "Komisarz Alex" wrócą na ekrany już jesienią.
 • "Hotel 52" to kolejny po "Szpilkach na Giewoncie" serial Polsatu, który notuje coraz niższą oglądalność. W przypadku tej produkcji jednak, stacja zdecydowała o kontynuacji. Jesienią widzowie zobaczą 6. sezon serialu.
 • Magdalena Cielecka
  Magdalena Cielecka wciela się w serialu "Hotel 52" w rolę Iwony, menadżerki hotelu. Jest chłodna, opanowana i doskonale zorganizowana. Potrafi dbać o swoje sprawy - tak, jak aktorka ją grająca. Niestety, Cieleckiej tym razem nie udało się wynegocjować podwyżki.
 • Magdalena Cielecka
  Kryzys kryzysem, a o swoje trzeba walczyć. Czasem jak lew! Wie o tym doskonale Magdalena Cielecka i ostro negocjuje warunki swojej umowy z producentami pewnego znanego serialu.
 • Już dzisiaj w "Hotelu 52" zameldują się: Marta Juras i Mirosław Haniszewski. Bohaterka Juras spodoba się Arturowi (Krzysztof Kwiatkowski) i zagości na stałe w nowym hotelu. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku.
 • "Hotel 52"
  Już dziś, 19 kwietnia w "Hotelu 52" zameldują się: Dorota Naruszewicz i Bartek Kasprzykowski. Pojawi się również Agnieszka Pawełkiewicz w roli ciężąrnej dziewczyny - Naruszewicz i Kasprzykowski wynajmują jej brzuch. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku.
 • "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52"
  "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52" to dwa serialowe hity telewizji Polsat. Czy w związku ze słabnącą oglądalnością stacja zdecyduje się na zakończenie obydwu produkcji?
 • "Hotel 52"
  W dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" Cezary Żak zostanie przyłapany z młodszą kobietą! Dowiemy się również, co połączy Igora (Kamil Kula) i Wiktora Prusa (Jacek Koman), zobaczymy walkę adoratorów Marty (Magdalena Lamparska), będziemy świadkami spotkania Andrzeja (Marek Bukowski) i kochanki jego syna, Marzeny (Aleksandra Popławska). Co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku?