• Bartłomiej Misiewicz
  "Fakt" przyłapał rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej na imprezie w nocnym klubie w Białymstoku. – Szastał pieniędzmi, nagabywał studentki i proponował pracę każdemu, kto rozpozna kim jest – donosi gazeta. Oto, jak na informacje "Faktu" zareagował sam Bartłomiej Misiewicz.
 • Alkohol
  W badaniu przeprowadzonym przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych dla marki Smirnoff Black, zapytano grupę 700 pełnoletnich respondentów z sześciu największych, polskich miast o to, jak zamierzają pożegnać stary rok. Większość badanych chce spędzić sylwestrową noc w kameralny sposób, najchętniej w gronie najbliższych - blisko połowa ankietowanych deklaruje, że powitają Nowy Rok z przyjaciółmi i znajomymi na tzw. „domówce”. Podobnie jak przed rokiem, najwięcej wydamy na napoje wysokoprocentowe. Średnio będzie to kwota rzędu 97 zł.
 • Herbaciany drink na sylwestra? Proszę bardzo
  Zamiast częstować sylwestrowych gości mocnym alkoholem, po którym na drugi dzień głowa pęka w szwach, pomyśl o zastąpieniu wódki, koniaku, a nawet wina - herbatą. Pomysłowe drinki na bazie herbaty to świetny sposób na rozgrzanie imprezy. Sprawdź nasze przepisy.
 • Impreza u Hugh Hefnera
  Gwiazdy, celebryci, tancerki, króliczki Playboya, dobra muzyka i mocne drinki. Hugh Hefner sprzedaje swoje pomysły na to jak urządzić świetną imprezę i nie tylko. Atmosferę wydarzenia podgrzewa polska marka alkoholi. Zobacz!
 • Po alkoholowej imprezie wątroba potrzebuje trzech dni na regenerację
  Imprezy alkoholowe wcale nie muszą źle odbijać się na twoim zdrowiu. Wystarczy, że zastosujesz się do zaleceń brytyjskich lekarzy, którzy w trosce o zdrową wątrobę amatorów napojów wysokoprocentowych, określili kiedy i ile wolno pić.