• Clint Eastwood w filmie "Dopóki piłka w grze"
  Clint Eastwood już po premierze "Gran Torino" (2008) zapowiadał aktorską emeryturę. Na szczęście postanowił wrócić przed kamerę. Zagrał Gusa Lobela, podstarzałego baseballowego łowcę talentów, ale zagrał też odrobinę samego siebie – bliskiego emerytury mistrza w swoim fachu. Niby świadomego, że pora się wycofać i zostawić pole do popisu młodszym, ale jednak wciąż walczącego o swoją pozycję. Obraz "Dopóki piłka w grze" nie trafił na ekrany polskich kin, ale można go już oglądać na płytach DVD i Blu-ray.
 • Clint Eastwood na premierze w kalifornijskim Westwood
  "Trouble with the Curve" to filmowe spotkanie na szczycie dwóch wielkich gwiazd z różnych pokoleń – Clinta Eastwooda i Justina Timberlake'a. Dodajmy: współpraca zakończona sukcesem, bo film Roberta Lorenza zbiera dobre opinie, a w pierwszy weekend na ekranach amerykańskich kin przyniósł 12,7 miliona dolarów zysku. W Polsce zobaczymy go dopiero 28 grudnia.
 • Clint Eastwood i Justin Timberlake w "Trouble With The Curve"
  Clint Eastwood jest dla Justina Timberlake kimś więcej niż tylko idolem. Piosenkarz i aktor stanął przed kamerą u boku legendarnego aktora w dramacie "Trouble with the Curve".
 • Justin Timberlake szuka talentów z Clintem Eastwoodem
  Obraz "Trouble with the Curve" z gwiazdorską obsadą (Clint Eastwood, Justin Timberlake i Amy Adams) przedstawia historię starzejącego się, stopniowo tracącego wzrok łowcy sportowych talentów, który postanawia wyruszyć w ostatnią podróż do Atlanty wraz ze swoją córką. Ich relacje nie należą do najlepszych. Justin Timberlake wciela się w postać Johnny'ego Flanagana, byłego baseballisty szukającego nowych graczy dla New York Yankees. Amerykańska premiera planowana jest na koniec września.