Kariera finalistki polskiego "Mam talent!" utknęła w barze sushi
28 listopada 2012 Ania Teliczan, która trzy lata temu doszła do finału show "Mam talent" i w nagrodę wydała płytę w Londynie, pracuje obecnie w barze sushi. Dziewczyna pożaliła się lokalnej gazecie, że już nikt o niej nie pamięta .