• Doda
  Wojną, jaką od dwóch dni toczą miedzy sobą Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, żyje niema cały polski show biznes. Głos w tej sprawie zabrała także Doda. Czy była żona Radka Majdana wykorzystała okazję do pogrążenia jego obecnej małżonki?
 • zażegnane konlikty w show biznesie
  Przywykliśmy do tego, że polski show biznes obfituje w spory i konflikty. Od czasu do czasu jednak jesteśmy świadkami prawdziwego cudu pojednania. Oto przykłady gwiazd, które potrafiły zostawić za sobą dawne animozje i zażegnać dzielący je konflikt.
 • Ewa Chodakowska, Doda, Kinga Rusin
  Kto był grzecznym dzieckiem, a komu już za młodu świeciły w oczach chochliki? Polskie gwiazdy pokazały swoje zdjęcia z dzieciństwa. Zobacz, jakimi uroczymi maluchami byli.
 • Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
  Kto planuje tradycyjną polską Wigilię w Nowego Jorku, komu udało się uniknąć świątecznego gotowania, a kto zaprasza do siebie całą rodzinę? Zobacz, jak polskie gwiazdy spędzają tegoroczne Święta.
 • ekskluzywne wakacje polskich gwiazd
  Wakacyjny sezon w pełni, nic więc dziwnego, że polskie gwiazdy chwalą się swoimi urlopami. Trzeba przyznać, że niektóre z nich spędziły wakacje w prawdziwych luksusach. Zobacz, gdzie wypoczywały.
 • Kora, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak
  Sytuacją na Ukrainie od kilku dni żyje cała Polska. Media na bieżąco podają informacje o dramatycznych wydarzeniach, wobec których trudno pozostać obojętnym. Losem walczących o demokrację sąsiadów przejęli się także polscy celebryci.
 • Początek nowego roku to dla wielu osób czas odpoczynku i regeneracji sił potrzebnych na mierzenie się z kolejnymi, życiowymi wyzwaniami. Niektóre z polskich gwiazd postanowiły spędzić ten czas poza granicami kraju. Oto, gdzie wypoczywali celebryci.
 • W ostatnim czasie wśród polskich gwiazd panuje moda na spędzanie Bożego Narodzenia w ciepłych krajach. Takich świąt nie wyobraża sobie jednak Hanna Lis. Dziennikarka zdradziła, jak będzie wyglądał ten szczególny czas w jej domu.
 • Gwiazdy na 4 urodzinach magazynu "Party".
  Niestety, po raz kolejny nie wszystkie gwiazdy, które brały udział w "gorącym" wydarzeniu, dobrze się zaprezentowały. Wśród gości świętujących 4 urodziny magazynu "Party" znalazły się panie, których wizerunek trudno ocenić pozytywnie. Tandetne tkaniny, niekorzystne, bo udziwnione kroje, połączenia materiałów i stylów wołające o pomstę do nieba - to wszystko można było "podziwiać" na imprezie. Znalazły się tam też jednak prawdziwe ubraniowe perełki. Aby jednak nie zostać posądzonymi o narzucanie opinii, ocenę kreacji, o których mowa, pozostawiamy Wam! Sami stwierdźcie, kto zasłużył na pochwałę, a kto na krytykę!
 • Dorota Rabczewska
  Sprostać wymaganiom gwiazd show-biznesu? To niełatwa sprawa! Ich żądania często są bardzo zaskakujące. Sprawdź, jak kapryszą rodzime sławy!