• Boks
  Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu Amatorskiego (AIBA) oficjalnie umożliwiło udział zawodowcom w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. W środowym głosowaniu za wprowadzeniem zmiany opowiedziało się 84 z 88 delegatów. Nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu.
 • Haye znokautował Chisorę
  W najciekawszym pojedynku gali w Londynie na stadionie Upton Park, w którym w kategorii ciężkiej walczyli brytyjscy bokserzy, David Haye znokautował w piątej rundzie pochodzącego z Zimbabwe Derecka Chisorę, sięgając po tytuł WBA Inter-Conti i WBO International.
 • Dereck Chisora
  Organizacja WBC zawiesiła na czas nieokreślony za jedno z najgorszych zachowań w zawodowym boksie Brytyjczyka Derecka Chisorę, który w weekend w Monachium znieważył Ukraińca Witalija Kliczkę oraz pobił się na konferencji prasowej z rodakiem Davidem Hayem.
 • Dereck Chisora
  Brytyjski bokser Dereck Chisora, który znieważył Ukraińca Witalija Kliczkę, a potem pobił się na konferencji prasowej z rodakiem Davidem Hayem, jest osobą niepożądaną w Niemczech. Być może już nigdy nie wystąpi na terenie tego kraju.
 • Witalij Kliczko i Dereck Chisora
  Dereck Chisora wie, jak wywołać skandal. Brytyjski bokser najpierw w piątek podczas ważenia spoliczkował swojego rywala Witalija Kliczkę. W sobotę tuż przed walką opluł w ringu Władimira Kliczkę. A na konferencji po przegranym pojedynku z Ukraińcem wdał się w bójkę z innym bokserem Davidem Hayem.
 • Rywal Kliczki kończy karierę. Chce być aktorem
  Znany brytyjski bokser David Haye ogłosił zakończenie kariery. Były mistrz świata nie będzie już więc walczył z Tomaszem Adamkiem. Pięściarz chce zostać aktorem.
 • Haye chce rewanżu
   Brytyjski bokser David Haye po porażce z Władimirem Kliczką w "pojedynku stulecia" przyznał w poniedziałek, że jego rywal jest najlepszym pięściarzem na świecie. Jak jednak dodał, chce rewanżu i wciąż wierzy, że może pokonać Ukraińca.
 • Haye walczył ze złamanym palcem u nogi
  Brytyjski bokser David Haye po porażce z Ukraińcem Władimirem Kliczką w "pojedynku stulecia" w Hamburgu przyznał, że walczył ze złamanym palcem u nogi. "Nie wycofałem się, ponieważ nie chciałem zawieść moich fanów" - dodał.
 • Władimir Kliczko: Haye był nieprawdopodobnie szybki
  Nie udało się Władimirowi Kliczce po raz 50. w karierze znokautować rywala. W walce okrzykniętej "pojedynkiem stulecia" w Hamburgu pokonał Brytyjczyka Davida Haye'a jednogłośnie na punkty. "Rywal był nieprawdopodobnie szybki" - stwierdził Ukrainiec.
 • Kliczko i Haye na konferencji przed walką z trudem opanowali emocje
  David Haye zapowiadał brutalną egzekucję. Natomiast Władimir Kliczko chciał nauczyć rywala manier. Walka na którą fani wagi ciężkiej czekali od lat jednak nie dostarczyła wielkich emocji. Po dwunastu rundach na punkty wygrał Ukrainiec.