• STYLIZACJE sióstr Kardashian: płaszcz-Dziekańaki/dziekanski.pl, bluzka-More Moi/moremoi.pl, buty, torebka-Menbur/menbur.pl, okulary-TK Maxx
  Ile Kardashianek, tyle różnych stylów i pomysłów na stylizacje. Każda jest inna, ale łączy je jedno: zamiłowanie do mody oraz zawsze perfekcyjny i przemyślany wygląd. Czerpać inspiracje można bez końca. Oto najmodniejsze w tym sezonie stylizacje w klimacie sióstr Kardashian!
 • Naturalne kosmetyki
  Ile substancji chemicznych jest zabronionych w Unii Europejskiej?
 • Kourtney Kardashian w kostiumie kąpielowym God Save Queens
  Polska marka bieliźniana God Save Queens ma powody do świętowania. W zagranicznych mediach pojawiły się zdjęcia Kourtney Kardashian ubranej w kostium z najnowszej kolekcji, a redaktorzy zachwycają się plażową stylizacją celebrytki. Piszą, że ten seksowny strój to idealny wybór dla kobiet dumnych ze swojego ciała, które chcą błyszczeć. Zobaczcie, o jaki konkretnie model chodzi.
 • W stylu Kourtney Kardashian
  Jeśli ktoś ma wątpliwości , która ze sławnych sióstr ubiera się najlepiej to podpowiadamy: zdecydowanie jest to Kourtney. Jej styl uległ ostatnio zmianie i jest dość często chwalona przez portale i magazyny modowe. Nic dziwnego: mama trójki dzieci wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Proste i nonszalanckie stylizacje idealnie podkreślają jej egzotyczną urodę. Kourtney jest niewysoka dlatego często wybiera buty na wysokim obcasie, które lubi łączyć z przetartymi jeansami, prostymi t-shirtami czy koszulami. Złotą, opaloną skórę podkreśla wybierając biel i kolory z palety nude.
 • STYLIZACJA Kim Kardashian
  Żadna z nie ma idealnego ciała, ale każda potrafi strojem wydobyć z niego to, co najlepsze. Ich styl naprawdę może być inspirujący - przekonaj się, oglądając przygotowane przez nas zestawy ubrań.
 • Amerykańska rodzina Kardashianów stopniowo przekracza wszelkie możliwe bariery intymności. Siostra słynnej Kim, Kourtney, właśnie urodziła dziecko przed telewizyjnymi kamerami. Co więcej, gwiazda wyręczyła lekarzy i sama wyciągnęła noworodka ze swojego ciała.
 • Czy Kourtney Kardashian zrobi karierę jako blogerka?
  Rodzina Kardashianów, mimo ostatnio złej passy, dołożyła właśnie kolejny element do swego celebryckiego biznesu. Jedna z najbardziej znanych sióstr Ameryki, Kourtney Kardashian zaczęła właśnie pisać blog o wychowaniu dziecka.
 • Kourtney Kardashian
  Rodzina Kardashianów mimo ostatnio złej passy, dołożyła właśnie kolejny element do swego celebryckiego biznesu. Jedna z najbardziej znanych sióstr Ameryki, Kourtney Kardashian zaczęła właśnie piać bloga o wychowaniu dziecka.
 • 15-latka z rodziny Kardashianów będzie kolejną gwiazdą? Fot. American Cheerleader Magazine
  Jest przyrodnią siostrą dziewcząt z najsłynniejszej rodziny show-biznesu: Kim, Khloe i Kourtney Kardashian. Jest modelką i wschodzącą gwiazdką telewizji. Właśnie pojawiła się na swojej pierwszej okładce. A ma zaledwie 15 lat...