• Brie Larson, Rooney Mara, Rachel MacAdams
  Piękne suknie, znani projektanci i efektowne noszące - gala rozdania Oscarów jak co roku jest również jednym z największych pokazów mody. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie!
 • Melanie Griffith i jej córka Dakota Johnson
  Piękne suknie, przemarsze po czerwonym dywanie, ale i nerwy dobrze ukryte za uśmiechem i makijażem. Nim rozpocznie się gala rozdania Oscarów, najpierw widzowie na całym świecie mają szansę obejrzeć największy pokaz mody damskiej i męskiej. Oto przegląd sukien i garniturów.
 • Kapelusze w Ascot
  Tu nikt nie patrzy na sukienki czy biżuterię. Tu, by przyciągnąć uwagę, trzeba mieć coś konkretnego na głowie. W Ascot jak co roku rozpoczęły się prestiżowe wyścigi konne. A przy okazji parada przeróżnych, niezwykle fantazyjnych nakryć głowy. Zobacz!
 • Gwyneth Paltrow i Diane Kruger w kracjach marki Calvin Klein
  Wzajemna współpraca projektantów z gwiazdami show biznesu nie należy do łatwych i przyjemnych, zwłaszcza, gdy rozkapryszone celebrytki pokazują co znaczy "gwiazdorzenie". Francisco Costa, projektant domu mody Calvin Klein, na łamach Telegraph.co.uk opowiedział o swoich doświadczeniach ze znanymi elegantkami.
 • Gwiazdy na gali Ralpha Laurena
  Ralph Lauren to jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych projektantów na świecie. Nic więc dziwnego, że na uroczystą galę mającą na celu przybliżenie życia i twórczości tego kreatora, przybyły największe gwiazdy amerykańskiego kina i świata mediów. Gospodynią wieczoru była sama Oprah Winfrey, która prywatnie od wielu lat przyjaźni się z Laurenem. Oto galeria sław, które pojawiły się na tej uroczystości. Która gwiazda zaprezentowała się najpiękniej?
 • Kreacje królowej Elżbiety II podczas wizyty w Australii
  Brytyjska królowa Elżbieta II słynie z nienagannego stylu i wielkiej klasy. Podczas wizyty w Australii 85-letnia monarchini zaprezentowała się w jak zwykle eleganckich kreacjach i charakterystycznych kapeluszach. Zobacz zdjęcia!
 • Marilyn Monroe
  Słynne kreacje legendy kina niebawem trafią na aukcję, podaje portal TVN24.pl. Suknie,  których Marilyn Monroe wystąpiła w takich filmach, jak "Mężczyźni wolą blondynki" czy "Przystanek autobusowy" już 3 grudnia zostaną wystawione na licytację .
 • Kolekcja Dolce&Gabanna na sezon wiosna/lato 2012
  Zaprezentowana w Mediolanie kolekcja Dolce & Gabbana spodoba się nie tylko miłośnikom mody, ale także...gotowania. Pomysł włoskich projektantów był okrutny - zaprezentować wygłodzonemu zazwyczaj światu mody, pyszne włoskie pasty...
 • Kreacje gwiazd na gali fundacji imienia Raisy Gorbaczow
  W Londynie odbyła się jubileuszowa gala fundacji imienia Raisy Gorbaczow. Na uroczystości pojawiły się gwiazdy kina, muzyki i świata mody. Sławne panie zaprezentowały szykowne kreacje, wśród których królowały sukienki w różnych odcieniach bieli. Oto najpiękniejsze stylizacje tego wieczoru, która z gwiazd wyglądała najpiękniej?
 • Kreacje na rozdaniu nagród Emmy
  W Los Angeles, po raz 73. rozdano nagrody Emmy, zwane niekiedy "telewizyjnymi Oscarami".  Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy ubrane w eleganckie kreacje od najsłynniejszych projektantów. W tym roku, na gali królowała czerwień. Oto galeria najpiękniejszych strojów wieczoru. Która z celebrytek prezentowała się najlepiej?