• Stacja TVN oficjalnie potwierdziła już informację o kolejnej edycji show "X Factor", która zagości na antenie wiosną 2013 roku. W mediach pojawiają się spekulacje, dotyczące zmian w składzie osobowym jury. Czy Tatiana Okupnik pożegna się z programem? Mamy odpowiedź TVN-u.
 • Finaliści "X Factor"
  Dziś wieczorem nastąpi finał wokalnych zmagań w 2. edycji polskiego "X Factor". O zwycięstwo zawalczą The Chance, Dawid Podsiadło i Marcin Spenner. Kto z nich ma największe szanse na zdobycie głównej nagrody?
 • Ostatni półfinał "X Factor"
  Ostatni półfinał "X Factor" za nami. W najbliższym odcinku zobaczymy decydujące, finałowe starcie trójki najlepszych uczestników. Głosami widzów, a następnie jurorów, w sobotę z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Na polu walki zostali Dawid Podsiadło, Marcin Spenner i zespół The Chance. Zobacz, co działo się w ostatnim półfinałowym odcinku.
 • W sobotę, po kolejnej serii występów na żywo z programem "X Factor" pożegnał się zespół Soul City. Tym sposoem, Czesław Mozil, podobnie jak Kuba Wojewódzki ma już tylko jednego wykonawcę w swojej grupie.
 • "X Factor"
  Kuba i Czesław mają po dwóch uczestników, Kubie został już tylko jeden solista. Który z jurorów będzie musiał dziś pogodzić się ze stratą kolejnego podopiecznego? O tym przekonamy się po występach na żywo.
 • Od kiedy w jury programu "X Factor" zamiast Mai Sablewskiej zasiadła Tatiana Okupnik, wszystko wykazywało na to, że relacje pomiędzy jurorami będą jak najbardziej przyjacielskie. Jednak w ostatnim odcinku doszło do pierwszych nieporozumień. Czy rywalizacja w walce o zwycięstwo pogrzebie dobrą atmosferę panującą w jury?
 • "X Factor"
  W minionym tygodniu, podczas pierwszego odcinka na żywo tej edycji "X Factor" wszyscy uczestnicy zaśpiewali bardzo dobrze i zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności wokalnych. Niestety regulamin jest nieugięty i z rywalizacji odpadł zespół De Facto. Na placu boju pozostało 8 wykonawców. Kto z nich będzie musiał pożegnać się z programem w dzisiejszym odcinku?
 • Pierwszy odcinek na żywo najnowszej edycji show "X Factor" już za nami. Na scenie zaprezentowali się wszyscy uczestnicy, niestety, dla zespołu De Facto był to pierwszy i jednocześnie ostatni występ live w tym programie.
 • "X Factor"
  Już dziś wieczorem w show "X Factor" po raz pierwszy zobaczymy występy uczestników na żywo. Jakie utwory zaśpiewają, jak poradzą sobie ze stresem i w końcu, kto jako pierwszy odpadnie z programu? Tego wszystkiego dowiemy się w dzisiejszym odcinku. Zobacz, wszystkich uczestników, którzy wystąpią na scenie.
 • Maja Sablewska i Czesław Mozil
  W 2. edycji programu "X Factor" zamiast menadżerki gwiazd Mai Sablewskiej, oglądamy piosenkarkę Tatianę Okupnik. Dotychczas sądzono, że to Kuba Wojewódzki był największym orędownikiem tej zamiany jurorek. Okazuje się jednak, że również Czesław Mozil cieszy się że nie miejcie Mai zajęła Tatiana.