• Katarzyna Bujakiewicz
  Wbrew ostatnim, medialnym doniesieniom, to nie Czesław Mozil zasiądzie w jury nowego show stacji TVN. Okazuje się, że zamiast niego, w programie pojawi się aktorka Katarzyna Bujakiewicz.
 • Kuba Wojewódzki
  Od dawna mówi się, że Kuba Wojewódzki, jako jedna z największych gwiazd stacji TVN, sam wybiera osoby, z którymi współpracuje przy programach rozrywkowych. Czyżby podobna sytuacja miała miejsce w przypadku "Małych gigantów"?
 • Cleo w "X Factor"
  Programy typu talent show, są szansą dla młodych artystów na sprawdzenie swoich możliwości. Jednak porażka w takim show, nie musi oznaczać końca marzeń o karierze. Najlepszym tego przykładem jest Cleo.
 • "X Factor": Ruszają odcinki na żywo
  Już w najbliższym odcinku "X Factor" uczestnicy 3. edycji po raz pierwszy zaprezentują swoje wokalne możliwości na żywo. Który z jurorów będzie musiał jako pierwszy pożegnać jednego ze swych podopiecznych?
 • Stacja TVN oficjalnie potwierdziła już informację o kolejnej edycji show "X Factor", która zagości na antenie wiosną 2013 roku. W mediach pojawiają się spekulacje, dotyczące zmian w składzie osobowym jury. Czy Tatiana Okupnik pożegna się z programem? Mamy odpowiedź TVN-u.
 • Od kiedy w jury programu "X Factor" zamiast Mai Sablewskiej zasiadła Tatiana Okupnik, wszystko wykazywało na to, że relacje pomiędzy jurorami będą jak najbardziej przyjacielskie. Jednak w ostatnim odcinku doszło do pierwszych nieporozumień. Czy rywalizacja w walce o zwycięstwo pogrzebie dobrą atmosferę panującą w jury?
 • Ranking najostrzejszych jurorów
  Potrafią być nieprzyjemni, złośliwi i brutalni, a niektóre z ich komentarzy doprowadzają uczestników do łez. Oto nasz subiektywny ranking najostrzejszych jurorów w polskich programach talent show.
 • Maja Sablewska i Czesław Mozil
  W 2. edycji programu "X Factor" zamiast menadżerki gwiazd Mai Sablewskiej, oglądamy piosenkarkę Tatianę Okupnik. Dotychczas sądzono, że to Kuba Wojewódzki był największym orędownikiem tej zamiany jurorek. Okazuje się jednak, że również Czesław Mozil cieszy się że nie miejcie Mai zajęła Tatiana.
 • Wielkie gwiazdy w jury, wielkie gwiazdy na scenie, mimo tego, widownia nie dopisuje. "Bitwa na głosy 2" ma mniejszą oglądalność niż muzyczne show TVN "X Factor".
 • Już za 2 tygodnie w programie "X Factor" zobaczymy relacje z domów jurorskich. Kuba Wojewódzki , Tatiana Okupnik i Czesław Mozil wybiorą 9 finalistów 2. edycji show. W podjęciu tej trudnej decyzji pomoże im trójka ekspertów. Będą to Ewa Farna, Leszek Możdżer i Verona Chard.