Skandal po koncercie disco polo. Wokalistka twierdzi, że została pobita przez organizatora
01 kwietnia 2016Magdalena Narożna, gwiazda discopolowego zespołu Piękni i Młodzi twierdzi, że po koncercie w mijscowości Wnory-Wiechy, została pobita przez organizatora i właściciela klubu, w którym wystąpiła.