• Małgorzata Ohme, Filip Chajzer
  Kilka dni temu Magdalena Mołek i Marcin Meller zaskoczyli widzów oświadczeniem, iż żegnają się z programem "Dzień Dobry TVN". Teraz już wiemy, że zastąpią ich dziennikarz Filip Chajzer i psycholożka Małgorzata Ohme.
 • Jacek Borcuch, Małgorzata Ohme
  W ostatnim tygodniu plotkarska prasa żyła najpierw wiadomością o rozstaniu Jacka Borcucha i Olgi Frycz, a następnie nowym romansem reżysera, z Małgorzatą Ohme. Całą tę sytuację skomentował Kuba Wojewódzki.
 • Jacek Borcuch, Małgorzata Ohme
  Niedawno media obiegła wiadomość o rozstaniu Jacka Borcucha i Olgi Frycz, a już wiemy, z kim obecnie spotyka się reżyser. Jego nową partnerką jest znana psycholożka, jurorka show "Aplauz, Aplauz", Małgorzata Ohme.
 • Karmienie piersią
  Jakość rodzicielstwa wynika z osobowości rodziców, a nie z ich wieku – uważa Małgorzata Ohme. Psycholożka stara się nie oceniać późnego rodzicielstwa, jej zdaniem nawet bardzo dojrzali rodzice mogą bowiem aktywnie uczestniczyć w rozwoju swojego potomstwa. Także odpowiedzialność za starzejących się rodziców nie musi oznaczać nadmiernego obciążenia psychicznego.
 • Matka bawiąca się z dzieckiem
  Po dwóch ciepłych miesiącach, pełnych zabaw na świeżym powietrzu, jesienna pogoda często zmusza do pozostania w domu. Długie wieczory, gdy za oknem deszcz, nie muszą jednak być nudne. Wystarczy odrobina zapału i kreatywności, żeby każde dziecko przeżyło niezwykłą przygodę bez wychodzenia z pokoju!
 • Małgorzata Ohme
  Znana (również z tego, że przyjaźni się z Kingą Rusin i podobno romansowała z Bartoszem Węglarczykiem) pani psycholog całkiem nieźle wychodzi na zdjęciach, których nie poprzedziło spotkanie z profesjonalnym wizażystą. Porównując je z tymi wykonanymi na planie telewizyjnym, trudno jednak nie zauważyć różnicy...
 • Ilona Łepkowska, nazywana "królową polskich seriali", kiedy trzeba zaciekle broni swoich produkcji przed krytyką, sama jednak nie szczędzi gorzkich słów konkurencji. Ostatnio niezbyt pochlebnie wyraziła się o programie Małgorzaty Ohme "Życie od kuchni".
 • Już od 10 marca na antenie telewizyjnej Dwójki zagości nowe reality show. W "Życiu od kuchni", psycholog Małgorzata Ohme i kucharz Robert Sowa, pokażą biorącym udział w programie rodzinom, jak pozbyć się nieprawidłowych nawyków żywieniowych i ulepszyć relacje w rodzinie .
 • Małgorzata Ohme, psycholożka znana głównie z tego, że była współautorką książki Kingi Rusin, została gospodynią nowego show TVP2 "Życie od kuchni". W programie będzie uczyła rodziny jak dbać o wzajemne relacje i zdrowo się odżywiać.