• Małgorzata Foremniak
  Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał czwartej edycji "Mam talent". Z tej okazji, pełniący rolę prowadzącego program Marcin Prokop, w rozmowie z Faktem opowiedział o kulisach tego muzycznego show.
 • W sobotę widzowie "Mam talent" poznali dwójkę ostatnich finalistów programu. Wokalista Kacper Sikora i iluzjonista Marcin Muszyński zamknęli listę 10 uczestników, którzy zawalczą o zwycięstwo w tej edycji.
 • Szymon Hołownia
  Szymon Hołownia cieszy się coraz większą popularnością i sympatią polskich widzów. Choć często porusza delikatne tematy dotyczące wiary, Boga i religii, jego wypowiedzi nie budzą kontrowersji, a publiczność docenia jego wyważenie i inteligencję. Jednak jako prowadzący "Mam talent" porzuca filozoficzne refleksje i staje się prawdziwym show manem. Jaką misję ma do spełnienia w mediach Szymon Hołownia?
 • "Mam talent" - czwarty półfinał
  Czwarty półfinał "Mam talent" wyłonił kolejnych uczestników, którzy zawalczą o ostateczne zwycięstwo tej edycji. Wygląda na to, że program zamienia się w typowo muzyczne show, szeregi finalistów zasilili bowiem wokalista Piotr Karpienia oraz zespół Sound'n'Grace. Zobaczcie, kto jeszcze zaprezentował przed jurorami swój niezwykły talent w 11 odcinku .
 • Agnieszka Chylińska
  Kojarzy się z rockowym buntem i pazurem. A przecież już niebawem Agnieszka Chylińska urodzi drugie dziecko. Artystka zdradza, jaką jest mamą...