Metro ruszy we wtorek? "Trzymamy się ustaleń, ale..."
13 maja 2013Trzymamy się wczorajszych ustaleń dotyczących uruchomienia dwóch stacji I
linii metra. Rusza we wtorek rano - powiedział portalowi dziennik.pl Krzysztof Malawko,
rzecznik Metra Warszawskiego. - Gdyby się jednak okazało, że są problemy będziemy informować najszybciej jak się da - dodał.