• Millenialsi coraz śmielej wkraczają na rynek nieruchomości. Jakie rodzaje lokali kupują poszczególne pokolenia i jak wyglądają różnice między miastami? Zestawienie zmian pokoleniowych w kontekście nabywania mieszkań opracowała sieciowa agencja nieruchomości Metrohouse.
 • Australia
  11 lat więzienia czeka mężczyznę z Australii, który zabił swojego gościa z AirBnb. Ten nie chciał zapłacić za pobyt.
 • Obraz
  Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Annę Marjan i jej wyjątkowe mieszkanie. Podczas urządzania wnętrz właścicielka mocno zainspirowała się filmem "Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona. 
 • mieszkanie
  Królem social mediów nadal pozostaje Facebook, jednak jego młodszy brat rośnie w siłę. W czerwcu ubiegłego roku liczba użytkowników Instagrama na świecie przekroczyła 1 miliard osób, wśród nich znajdziemy również profile deweloperów. Sprawdźmy, jak branża nieruchomości wykorzystuje ten serwis do promocji swoich inwestycji.
 • Politycy
  Radosław Sikorski odrestaurował zabytkowe kościelne organy, które są teraz chlubą salonu, z kolei Janusz Palikot do biblioteki sprowadził włoskie lampy z londyńskich aukcji, a w siłowni postawił... klęcznik. Jak na tym tle wypadają domy Lecha Wałęsy, Donalda Tuska, Włodzimierza Cimoszewicza i Pawła Kukiza? 
 • Jak mieszka Martyna Wojciechowska
  Egzotyczne drewno, pamiątki z Nepalu, Birmy czy np. Ghany i masywne drzwi... donikąd – to cechy typowe dla stylu, w jakim urządziła swój dom. Jak mieszka Martyna Wojciechowska?
 • osiedle
  Wyceny nieruchomości według nowego standardu, przy zastosowaniu podejścia porównawczego, wejdą w życie do końca marca br. - powiedział w czwartek na konferencji wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń.
 • ogród
  Mieszkanie z ogródkiem to rozwiązanie idealne dla typowych mieszczuchów, którzy są przyzwyczajeni do miasta i miejskiego stylu życia. Jednocześnie jednak chcą mieć dla siebie i dla rodziny nawet choćby niewielką wsypę zieleni, którą można by wykorzystać w słoneczny dzień na wypoczynek.
 • Mieszkanie
  Upodobanie do starych lub wyglądających na stare przedmiotów, które mają w sobie szyk i urok minionych lat, jest popularne wśród osób, które gustują w niebanalnych wnętrzach. Stojący w kontrze do nowoczesnych stylów shabby chic pokocha każda kobieta o romantycznej duszy, która marzy o subtelnym wnętrzu.
 • Sypialnia
  Za nami początek nowego roku. Jak zawsze jest on jednoznaczny ze świeżymi pomysłami i interesującymi koncepcjami aranżacyjnymi. Planujecie stworzyć modne i stylowe wnętrze sypialni? Oto kilka trendów, na które warto postawić w 2019 roku.