• Sędzia wyrok
  Zmierzała do skrzywdzenia i poniżenia pracownic, uznania je za osoby o niskim morale, źle prowadzące się i wyeliminowania z zespołu pracowników – powiedziała w środę podczas uzasadnienia wyroku na byłą burmistrz Nowych Skalmierzyc sędzia Beata Kośmieja. Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. skazał Bożenę B. za mobbing wobec trzech pracownic urzędu gminy.
 • Jan Tajster
  Prokuratura Okręgowa w Krakowie chce zawieszenia kontrowersyjnego urzędnika. Jan Tajster, mimo prawomocnego wyroku skazującego i 12-stu aktów oskarżenia został wybrany na stanowisko dyrektora Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.
 • Zbigniew Ziobro
  Zbigniew Ziobro przedstawi nowe fakty w sprawie procesu doktora G. Szef klubu parlamentarnego Solidarnej Polski Arkadiusz Mularczyk zapowiedział w radiowej Jedynce, że były minister sprawiedliwości przedstawi dowody stosowania mobbinu w szpitalu MSWiA.
 • Kara w zawieszeniu za mobbing w ARiMR
  Na karę półtora roku pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnę skazał w środę Sąd Rejonowy w Kielcach byłą dyrektor świętokrzyskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, oskarżoną o mobbing i przekroczenie uprawnień, m.in. antydatowanie dokumentu.