• Dziewczynka w stroju komunijnym
  Trendy zmieniają się z roku na rok. Co będzie modne w tym sezonie. Zobaczcie.
 • Kolekcja Reserved Kids wiosna/lato 2016
  Projektanci przygotowali wspaniały wybór ubranek i dodatków dla każdej grupy wiekowej, który w optymalny sposób łączy, to co wygodne i praktyczne z tym, co stylowe. Z Reserved dzieci mogą naprawdę zadać szyku!
 • Modne STYLIZACJE dla mamy i córki
  Modnie, wygodnie i komfortowo. Takie wzorce chcemy przenosić na swoje pociechy. Pamiętajcie jednak, że bez względu na to, czy jesteście eleganckie, bardziej sportowe czy codzienne, w oczach Waszych małych księżniczek zawsze wyglądacie idealnie. Modna mam i córka? To proste! Przygotowałyśmy kilka modnych stylizacji nie tylko dla dużych, ale i małych fashionistek. Sprawdźcie!
 • Kolekcja RESERVED Kids zima 2014
  Z myślą o dziewczynkach i chłopcach projektanci Reserved proponują dwa nowe trendy inspirowane bajkową tajemnicą, zabawą i zaczarowanym światem wspomnień: Palace Masquarade (trend dedykowany małym damom) oraz Lil Gatsby (trend przeznaczony dla małych dżentelmenów).
 • Smallbig - kolekcja jesień/zima 2014/2015
  Chyba każdemu w dzieciństwie zdarzyło się marzyć, by ubierać się tak samo, jak mama lub tata. Dziś można spełnić to pragnienie dzięki marce Smallbig, oferującej takie same ubrania dla dorosłych i dzieci. Produkty prezentują idealny kompromis między potrzebami tych dwóch grup wiekowych. Na rynku witamy właśnie nową jesienno-zimową kolekcję.
 • Ubrania Boccoo Kids
  Dzieci to wyjątkowo wymagający klienci. Pełne energii i nowych pomysłów potrzebują wygodnych ubrań pozwalających na swobodny ruch. Dlatego Boccoo Kids szczególną uwagę zwraca na ich potrzeby, eliminując zbędne metki i dobierając w swoich projektach miękkie, wytrzymałe materiały. Dzięki temu powstają ubrania solidne i przede wszystkim niepowtarzalne.
 • Smallbig - ubrania dla dzieci i rodziców
  Smallbig to wyjątkowa, innowacyjna marka ubrań, oferująca takie same ubrania dla dorosłych i dzieci. Jej główną ideą jest podkreślenie niezwykłej więzi łączącej rodziców z dziećmi i wzbudzenie za pomocą stroju pozytywnych emocji. Tak samo ubrani mama i córka czy tata i synek to po prostu uroczy widok, który z pewnością przyniesie radość całej rodzinie i wywoła na niejednej twarzy uśmiech sympatii.
 • Modnie ubrane dzieci
  Trendy w modzie dziecięcej nie różnią się zbytnio od trendów w modzie dla dorosłych. Akcesoria, buty, kurtki, odzież elegancka i codzienna – tu wybór dla dzieci jest równie duży jak przy tradycyjnych kolekcjach. Styliści radzą jednak, by nie przywiązywać nadmiernej wagi do mody dla najmłodszych.
 • Zakupy w sklepie z odzieżą dziecięcą
  Już nie tylko dorośli korzystają z pomocy stylistów. Coraz częściej rodzice powierzają fachowcom skompletowanie garderoby swoich maluchów. To dla nich nie tylko oszczędność czasu, ale też gwarancja, że dziecko będzie ubrane w najmodniejsze ubrania sezonu.
 • Victoria Beckham z synem
  Stylowe dziecko jest najlepszą wizytówką kobiety - wskazują najnowsze badania. Nic więc dziwnego, że panie większą wagę przywiązują do garderoby swoich dzieci niż własnej.