• Kobieta się opala
  Jesień zbliża się do nas coraz większymi krokami, ale na zewnątrz wciąż mamy piękną pogodę. Zapewne taki stan utrzyma się jeszcze jakiś czas i zdążymy „złapać” cenne promienie słoneczne. Niestety, niektórzy w tym okresie rezygnują z ochrony przeciwsłonecznej. To błąd – słońce może nam zaszkodzić nawet zimą. Wobec tego, co powinniśmy robić, by odpowiednio zadbać o swoją skórę na przełomie lata i jesieni?
 • Solaria są rakotwórcze jak palenie papierosów czy azbest
  Przed końcem kadencji Sejm uchwali prawo, że wstęp na solarium mają tylko dorośli – obiecuje minister. Solaria są rakotwórcze jak palenie papierosów czy azbest.
 • Opalanie
  Krem z filtrem, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne – o tym zawsze powinniśmy pamiętać, jeśli planujemy wylegiwać się na pełnym słońcu. Czy na coś jeszcze powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?
 • Bikini bridge
  Smartfon w rękach nastolatki nie ma prawa odpoczywać nawet na plaży... Najpierw hitem internetowych portali stały się zdjęcia rozgrzanych słońcem biustów, chwilę później przyszła pora na "mosty z majtek"... Facebook i Twitter oszalały na punkcie takich zdjęć... Zobacz galerię!
 • Solarium
  Czy będą ograniczenia w korzystaniu z solariów? Ustawa regulująca opalanie się w solariach przez osoby do 18. roku życia jest przygotowana przez sejmową komisję, ale czy Parlament zdąży ją przyjąć do wyborów?
 • Starsza kobieta u dermatologa
  Tanie wakacje i nadmierne opalanie się - to przyczyna raka skóry u dzisiejszych emerytów. Do takiego zdania doszli lekarze z Wielkiej Brytanii.
 • Solarium
  Rzecznik Praw Dziecka zwrócił się do ministra zdrowia o wprowadzenie zakazu korzystania z solarium przez nieletnich. W liście do Bartosza Arłukowicza Marek Michalak napisał, że coraz powszechniejszą praktyką jest opalanie w nich dzieci pierwszokomunijnych.
 • Solarium
  Opalenizna z solarium - nie dla dzieci. Rzecznik Praw Dziecka chce wprowadzenia zakazu sztucznego opalania osób poniżej 18. roku życia. Dostaje on sygnały, że z solariów korzystają nastolatki, ale także są przyprowadzane bardzo kilkuletnie dziewczynki przed Pierwszą Komunią.
 • Dziewczyny w solarium
  Każda okazja jest dobra, by zrobić gorące selfie... Użytkowniczki Twittera nie mają oporów by dzielić się zdjęciami z tak intymnych chwil, jak wizyta w solarium... Zobacz galerię!
 • Wpadki plażowe
  Piękne ciało i modne bikini to za mało, żeby zrobić dobre wrażenie na plaży. Chwila nieuwagi, moment zapomnienia... i zdjęcie widowiskowej wpadki ląduje na portalu społecznościowym. Zobacz, co przytrafiło się tym ślicznotkom!