• Samolot LOT
  - Nie będzie to protest, ale strajk, gdzie załogi nie stawią się do pracy - mówią przedstawiciele związkowców. Zdaniem LOT-u to działania na szkodę pasażerów i spółki. Każdy taki dzień przyniesie 20 mln zł strat.
 • lufthansa samolot lotnisko
  Tysiące pasażerów zostało zablokowanych we wtorek na niemieckich lotniskach z powodu strajku personelu naziemnego. Linie lotnicze Lufthansa anulowały ponad połowę spośród 1600 połączeń. Utrudnienia występują m.in. we Frankfurcie, Berlinie, Monachium i Kolonii.
 • Strajk kolejarzy we Francji
  We Francji strajk kolejarzy bardzo utrudnia życie pasażerom. Akcja protestacyjna zaczęła się we wtorek wieczorem i potrwa przez całą środę do rana w czwartek.
 • Strajkujący kolejarze
  Zakończył się protest kolejowych związkowców. Protest sparaliżował ruch pociągów w całym kraju. Z powodu strajku pomiędzy 7.00 a 9.00 wstrzymano ruch około 400 składów. Do godziny 9.10 prawie wszystkie pociągi ruszyły ponownie.
 • Pociąg przed stacją kolejową - zdjęcie ilustracyjne
  Planujesz podróż pociągiem - spodziewaj się dużych opóźnień. Od godziny 7:00 trwa strajk ostrzegawczy na kolei. Swoim zasięgiem objął największe miasta w Polsce oraz ważne węzły kolejowe.
 • Pociąg i pasażerowie - zdjęcie ilustracyjne
  Mobilni informatorzy na 19 głównych węzłach kolejowych, ciepłe napoje na 40 największych dworcach oraz specjalnie przygotowana strona www.wczasiestrajku.pl - w ten sposób Grupa PKP stara się minimalizować skutki zapowiedzianego na rano strajku na kolei.
 • Pociąg na stacji - zdjęcie ilustracyjne
  Nawet kilkadziesiąt pociągów może stanąć dzisiejszego poranka na kilku trasach dojazdowych do Warszawy. To skutek przystąpienia do strajku ostrzegawczego pracowników siedleckiego Zakładu Linii Kolejowych. Jak dowiedziała się nieoficjalnie Informacyjna Agencja Radiowa między 7 a 9 rano co najmniej w kilku miejscach związkowcy zaprzestaną pracy.
 • Kolejowy sygnalizator
  Kolejarze chcą, by pasażerowie poparli ich postulaty i nie przeklinali strajkujących. Dlatego przygotowali specjalną ulotkę, która ma podróżnym wyjaśnić, o co toczy się walka.
 • Pociąg na dworcu w Poznaniu
  Kolejarze zapowiadają na piątek strajk ostrzegawczy. Ich plany w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową ostro skrytykował ekspert transportowy Adrian Furgalski.