Czemu w pociągach jest tłok? Kontrowersyjna wypowiedź ministra
22 kwietnia 2011 Dlaczego w pociągach jest tłok? Minister infrastruktury ma dość kontrowersyjną opinię. Nie jest bowiem winny ani stary tabor, zły rozkład, czy fatalne podejście do klienta.