"Zrób to w Poznaniu". Tak miasto promowało się na Wyspach!
13 lipca 2011"Zrób to w Poznaniu" - pod takim hasłem Miasto Poznań promowało swój
niepowtarzalny klimat w Londynie i Manchesterze w ostatni weekend.
Angielskie hasło "Do it in Poznań" wykorzystuje fenomen
charakterystycznego tańca poznańskich kibiców, bardzo popularnego na
wyspach brytyjskich.