CBA zrobiło kolejny nalot na urząd. Skandal ze stadionem
17 czerwca 2011 Agenci CBA weszli rano do Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego w Warszawie, Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz czterech prywatnych firm m.in. z Ostrowa Wielkopolskiego i Poznania. Sprawa związana jest z modernizacją Stadionu Miejskiego w Poznaniu.