• Odejście Beaty Kozidrak z programu "Bitwa na głosy" dla wszystkich było ogromnym zaskoczeniem, bowiem artystka była typowana na faworytkę do zwycięstwa. Okazuje się, że ona sama również nie może uwierzyć w to, co się stało i podejrzewa, że zaszła pomyłka w liczeniu głosów.
 • To był prawdziwy szok dla wszystkich widzów programu "Bitwa na głosy". Beata Kozidrak, uważana za największą gwiazdę tej edycji, jako druga opuściła show.
 • "Bitwa na głosy"
  Już w tę sobotę, pierwsza drużyna "Bitwy na głosy" opuści show! Wszystkie gwiazdy „Bitwy na głosy“ staną na jednej scenie wraz ze swoimi zespołami, ale tylko dwie ekipy mogą czuć się bezpieczne. Drużyny Ewy Farnej i Juli na pewno nie pożegnają się jeszcze z programem. Pozostali muszą zawalczyć o to, by pozostać w grze. Jakie niespodzianki przygotowali dla telewidzów?
 • W sobotę wystartowała kolejna edycja muzycznego show TVP, "Bitwa na głosy". W starciu pierwszych czterech drużyn, zwycięstwo odniósł zespół prowadzony przez Ewę Farną.
 • Wojciech Jagielski może mówić o prawdziwym szczęściu. Dziennikarz właśnie stracił pracę prezentera programu "Pytanie na śniadanie" i od razu dostał nową propozycję powrotu do show "Bitwa na głosy" w roli jurora.
 • Beata Kozidrak dołączyła właśnie do grona artystów, którzy w 3. edycji "Bitwy na głosy" poprowadzą skompletowane przez siebie wokalne zespoły. Artystka poszuka utalentowanych wokalistów do swojej drużyny w rodzinnym Lublinie .
 • Telewizja Polska kilka dni temu zapowiedziała kolejną edycję show "Bitwa na głosy", która pojawi się na antenie już jesienią. Oczywistym jest, że w roli trenerów i mentorów wokalnych drużyn zobaczymy innych artystów niż w poprzedniej edycji. Czy podobna wymiana gwiazd nastąpi także w składzie jury?
 • Po dobrych wynikach oglądalności dwóch poprzednich sezonów, popularny program TVP2 "Bitwa na głosy" powraca jesienią na antenę Dwójki! Które gwiazdy poprowadzą swoje zespoły? Jakie miasta odwiedzą? Kto wcieli się w rolę ekspertów? Tego dowiemy się już wkrótce.
 • "Must be the music", "X Factor", "Bitwa na głosy"
  Wiosną na antenie największych polskich stacji telewizyjnych wystartowały premierowe edycji i kontynuacje muzycznych talent show. Największą popularnością cieszy się "Must be the music" emitowane przez telewizję Polsat, jednak liderem zysków z reklam jest TVN-owski "X Factor".
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotni wieczór doszło do prawdziwie męskiego starcia w show "Bitwa na głosy". Cztery drużyny dowodzone przez Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza wykonały po dwa utwory. Widzowie zdecydowali, że najsłabiej wypadł zespół lidera Lady Pank. Janusz Panasewicz musiał pożegnać się z muzycznym show.